Nocturno mramor | Spotlight biela

Elegantná a svetlá.

Úvod / Kúpeľne / Nocturno mramor | Spotlight biela

Bielou farbou sa nedá pokaziť nič. Elegantná a svetlá – presne tak si majiteľka predstavovala svoju kúpeľňu, a takú od nás aj dostala. Mramorový dekor obkladu Nocturno od Villeroy & Boch s krásnym lešteným povrchom vnáša do inak jednoduchej kúpeľne príjemný šmrnc a o niečo tmavšia protišmyková dlažba Spotlight od Villeroy & Boch s ním krásne ladí. Svetlá kúpeľňa je nadčasovou voľbou. Skvelo sa udržuje a a aj po rokoch oceníte jej mladícky a svieži vzhľad. Aj menšej kúpeľni opticky dodá väčší priestor a nebudete sa tu cítiť stiesnene.

Navštívite naše kúpeľňové štúdiá DOMOSS a vyriešte s nami aj vašu kúpeľňu. Prispôsobíme priestor vašim potrebám, atypickej dispozícii či menšiemu priestoru. Ponúkame kúpeľne v rôznych cenových kategóriách podľa vašich preferencii. Spoľahnite sa na viac ako 30 rokov skúseností na trhu bývania.

Dizajn aj funkcia

Zrkadlová skrinka býva zväčša volená do menších kúpeľní z priestorových dôvodov, no môže sa stať zároveň aj elegantným prvkom. Skrinka Keuvo Royal Match s osvetlenými vnútornými zásuvkami a druhým zrkadlom zvnútra plní v kúpeľni praktickú aj dizajnovú fuknciu. Pod ním sa vyníma umývadlo Villeroy & Boch zo série Finion spolu so skrinkou s otváraním Push-open. Umývadlová batéria Keuco Edition 400 všetko dopĺňa svojim luxusným vzhľadom.

Všetky výhody v jednom sprchovom kúte

Menšie rozmery si pýtali praktické, a zároveň pohodlné riešenia, akým je aj sprchový kút po celej šírke kúpeľne. Je vyspádovaný do žľabu s nerezovým roštom a exkluzívny vzhľad mu ponúkajú posuvné dvere Huppe X-tensa s posuvom na kolieskach. Vďaka špeciálnej úprave Anti-Plague použitej na bezpečnostnom skle bude jeho údržba veľmi jednoduchá. Kvapky sa na skle nedržia ale rýchlo stekajú dole, čo znamená, že sa na ňom takmer netvorí vodný kameň.

Toaleta, ktorá v sebe skrýva viac

Toaleta je rovnako ako umývadlo a obklad od značky Villeroy & Boch. Model zo série Avento disponuje Slim doskou, funkciou Soft-Close, Quick Release pre pozvoľné zatváranie a taktiež úpravou CeramicPlus pre neporézny povrch, vyššiu hygienu a lepšiu údržbu. Za zmienku v tejto kúpeľni rozhodne stojí aj dizajnový elektrický radiátor Zehnder Virando.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov