Antracit | beige

Jedna pre manžela, druhá pre manželku

Úvod / Kúpeľne / Antracit | beige

Pokiaľ to priestor dovoľuje, zvoliť do svojho domu dve kúpeľne nikdy nie je krokom vedľa. Naši klienti, manželský pár, sa vďaka tomuto rozhodnutiu vyvarujú hneď niekoľkým možným konfliktom – už žiadna ranná vojna o priestor a čas a dohady o štýle, dizajnovom ladení a vybavení sú tu taktiež bezpredmetné. Manželia zvolili cestu dvoch samostatných kúpeľní – jedna je určená je užívanie pre manžela, druhá zase pre manželku. Potreby oboch tak môžu byť dokonale naplnené a každý z nich dostal od svojej kúpeľne presne to, čo očakával. Vaňa alebo sprcha, béžová či antracitová – už žiadne kompromisy. Pár dostal vďaka našim dizajnérom perfektné riešenie, pri ktorom neexistujú hádky.

Béžová kúpeľňa – splnený sen manželky

V dámskej kúpeľni pre pani manželku bola podmienkou béžová farba. Zvolili sme netradičný vzhľad obkladov v imitácii kameňa od značky FAP, ktoré priestoru dodali požadovaný vzhľad. Vďaka nim má kúpeľňa svoj nezameniteľný charakter a punc luxusu. Ďalšou z požiadaviek manželky bola vaňa, kde si bude môcť dopriať zaslúžený oddych po práci, a v ktorej sa pri večernej hygiene budú môcť hrať aj deti. Docielili sme to s vaňou Oberon značky Villeroy & Boch s batériou Hansgrohe Logis, ktorá je zvolená aj pri umývadle.

Aj vaňa, aj sprchový kút

Nakoľko to priestor dovoľoval, okrem vane sme zakomponovali aj walk in sprchový kút Huppe. Zdokonalený je termostatickou batériou s hlavovou aj ručnou sprchou a odkladacou poličkou na batérii. Umývadlo Venticello od Villeroy & Boch s povrchovou úpravou Ceramic Plus zabezpečuje veľmi ľahkú údržbu. Nad umývadlom sa vyníma veľké zrkadlo Nimco a vedľa je osadené WC Venticello so spomaľovacou doskou, rovnako zdokonalené úpravou Ceramic Plus. Doplnky Keuco a radiátor Zehnder dodávajú kúpeľni všetko to, čo potrebuje pre praktické a pohodlné každodenné užívanie.

Kúpeľňa pre manžela v antracitovej farbe

Manžel si na rozdiel od svojej ženy želal kúpeľňu v tmavšej, antracitovej farbe. Učaroval mu obklad Villeroy & Boch, kde ho veľmi zaujalo veľkoformátové prevedenie. Túto značku má klient vo veľkej obľube a okrem obkladu trval aj na umývadle a WC. Rozhodujúcim faktorom bola povrchová úprava Ceramic Plus, ktorá odpudzuje nečistoty a veľmi ľahko sa udržuje. Klientovi sa veľmi osvedčila aj s jeho ostatných kúpeľniach, ktoré sme preňho realizovali.

Splnené sny – aj tie najmenšie

Dvojumývadlo Venticello bola ďalšia z požiadaviek, aby pri rannej hygiene s deťmi mal každý svoj priestor. V neposlednom rade si klient želal bezbariérový walk in sprchový kút so žľabom. Zvolili sme sklo Huppe a dovnútra termostatickú batériu s hlavovou aj ručnou sprchou aj s odkladacou poličkou priamo na batérii. WC Venticello so spomaľovacou doskou, doplnky Keuco a radiátor Zehnder – všetky požiadavky sme splnili do plnej spokojnosti.

Navštívte Kúpeľňové štúdiá DOMOSS v Bratislave, Trnave či Piešťanoch. Splníme vaše sny o dokonalej kúpeľni a zvolíme riešenia, ktoré budú praktické, estetické a prispôsobené každodennému pohodlnému užívaniu. Spoľahnite sa na viac ako 30 rokov skúseností na trhu bývania.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov