Alsacia mramor calacatta

Kúpeľňa ako z budúcnosti.

Úvod / Kúpeľne / Alsacia mramor calacatta
Jednoznačná. Ostrá. Jasná. Rovnako ako majiteľove predstavy o dokonalej kúpeľni. Dizajnér z kúpeľňového štúdia DOMOSS sa do zadania oprel naozaj naplno a vytvoril luxusne pôsobiaci priestor, ktorý spĺňa všetky zákazníkove predstavy. Na podlahe a stenách sa vyníma obklad Cicogres zo série Alsacia v bledosivom mramorovom prevedení Calacatta. V súčasnosti ide o obľúbenú voľbu pre mnoho kúpeľní. Niet sa čomu čudovať, nakoľko pôsobí elegantne, čisto a najmä nadčasovo. Drevený dekór, ktorý nájdeme na umývadlovej skrinke mramor decentne dopĺňa a vnáša do priestoru príjemnú, útulnú atmosféru. Vyníma sa na nej hranaté umývadlo Memento od značky Villeroy & Boch. Rovnako ostro pôsobí chrómová dizajnová batéria Keuco.

Prosím, vstúpte

Hranaté tvary sú v kúpeľni dominantou. Išlo totiž o jednu z požiadaviek majiteľa. Ďalším prianím bol veľký walk in sprchový kút, ktorý čistotu a modernosť štýlu iba podčiarkuje. Žiadne bariéry, nič, čo by ste museli prekračovať. Sprcha rovno na krásnej mramorovej dlažbe a odtok pomocou žľabu ACO. Rýchle ranné osvieženie alebo večerné uvoľnenie, obe sú rovnako jednoduché, praktické a pohodlné.

 

Z maličkostí sa skladá svet

Do svojho sprchového kútu si majiteľ prial termostatickú batériu s odkladacím priestorom. Jeho prianie splnil sprchový systém Hangrohe s veľkou hlavovou sprchou a aj menšou ručnou. Vďaka nej si môže pohodlne nastaviť požadovanú teplotu vody a sprchové šampóny mať vždy po ruke.

Oddelené WC

V tomto prípade je WC oddelené od kúpeľne. V rámci menšej miestnosti nájdeme WC misu Finion od Villeroy & Boch s funkciou DirectFlush, ktorá po spláchnutí zaručuje dokonalú hygienu sanity po spláchnutí s použitím menšieho množstva vody. Malé umývadielko Avento od rovnakej značky doplnené batériou GROHE zase zabezpečí potrebnú hygienu pre majiteľa. Okrem toho tu nájdeme aj bidetovú spršku. Zaujímavosťou je taktiež odsávanie zápachu priamo z WC misy. 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov