Sand Grey | Eukalyptus

Úvod / Kuchyne / Realizácie kuchýň / Sand Grey | Eukalyptus

Zoznámte sa s novou kuchyňou Sykora. Spoznajte nové materiálové a farebné prevedenia a vneste do vášho domova najnovšie trendy v dizajne. Do štýlu vašej novej kuchyne vieme následne zladiť aj zvyšok interiéru. Jedáleň, obývačka, spálňa, chodba – všetok nábytok kvalitnej značky Sykora a v prevedení, ktorý dizajnovo odráža váš postoj k životu samotnému.

Navštívite naše kuchynské štúdiá v Bratislave, Trnave či Piešťanoch. Naši návrhári pristupujú ku každému zákazníkovi individuálne a navrhnú vám riešenie kuchyne a interiéru presne podľa vašich požiadaviek. Zastrešíme pre vás celý proces zariaďovania domova, od prvotnej 3D vizualizácie až po realizáciu a montáž. Spoľahnite sa na viac ako 30 rokov skúseností na trhu bývania.

Nadčasová kuchyňa v hrejivých denných tónoch s a priestranným “T” barom. Koncept Eukalyptus Piano vyjadruje osobitosť, súvisiacu so všetkými smermi dizajnu, módy a architektúry. Prostredníctvom jemnej štruktúry vytvára zážitok so zmyslom pre detail a ergonómiu. 

Hravosť spojená s funkciou

Kuchyňa vyniká predovšetkým v spojení s integrovanou úchytkou lakovanou v odtieni Carbon. Nové poňatie baru v tvare “T” umožňuje variabilné sedenie pozdĺž vonkajšej strany ostrovčeka. Pridanou hodnotou je závesný systém HANG TOP na pracovnej doske s LED osvetlením. 

 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov