lak matt biela

To pravé pre kuchyňu bez pravého uhla.

Úvod / Kuchyne / lak matt biela

Čo je to pravé pre kuchyňu bez pravého uhla? V obklopení krásnej prírody bolo zadanie jednoznačné – zachovať atmosféru miesta, pripojiť prírodné motívy  s modernými technológiami a hlavne, prísť s kuchynskou linkou, ktorá bude vyzerať skvelo nie len v dizajnových magazínoch, ale aj na pravom českom statku. Presklenými oknami, ktoré vypĺňajú obe čelné steny miestnosti, môžeme nahliadnuť, či sa to podarilo.

Balzam pre dušu aj pre oko

V priestore nie je ani jeden pravý uhol, takže všetok kuchynský nábytok musel byť nápadito zapracovaný do atypického prostredia. Voľba padla na zostavu Gant v napol rustikálnom, napol vidieckom štýle ladenom do krémovo modrých farieb. Kombinácia oboch odtieňov vyvoláva doslova pohladenie na duši.

Zostava Sykora, premyslené riešenie pre bezstarostný život

Netradičný priestor je nielen plný zaujímavých detailov, ale aj nástrah. Uprostred je preto umiestnený kuchynský solitér s otočným powerportom. Vďaka nemu majú majitelia pri varení všetko po ruke.

Rustikálna a zároveň svetová

Ďalšou dominantou kuchyne je samostatná americká chladnička s výrobníkom ľadu. Je obstavaná funkčnými skrinkami v krémovom matnom laku, ktoré siahajú až po strop. Naproti sa nachádza rovnako farebná zostava praktických boxov a zásuviek, preložených špičkovými spotrebičmi Miele a potravinovou skrinkou so zásuvkami.

Keď všetko so všetkým ladí

Aby zostava nepôsobila ako monolit, hore a po strane sme ju odľahčili nástavcovými skrinkami a presklenou mriežkou. Sú v rovnakom štýle ako veľké okná a skvele sa hodia k bodovým LED svetlám naokolo. Vidiecky šmrnc kuchyne podčiarkuje aj zvolený dizajn dvierok. zdá sa že digestor v tejto kuchyni celkom chýba – kvôli zachovaniu vzdušnosti je zabudovaný priamo do indukčnej varnej dosky.

Recept na spokojnosť? Skvelá výdrž a vzhľad.

Pracovná doska je z materiálu Technistone Brilliant Starlight White. Za týmto dlhým názvom sa skrýva ešte dlhšia životnosť. Veľa vydrží a skvelo vyzerá. Pod oknom je situovaný priestranný glazovaný keramický drez s rustikálnou batériou so sprškou. V tejto tzv. modrej zóne je použitý laminátový korpus vo farbe Tosca, ktorý ladí s podlahou. Vďaka tomu sú najnamáhanejšie časti kuchyne v dokonalej kondícii aj po každodennej tvrdej práci.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov