lak lesk sivá | onyx

Víťazná zostava.

Úvod / Kuchyne / lak lesk sivá | onyx

Pokiaľ je život šport, kuchyňa je pódiom pre víťaza. Mladý športovec, majiteľ tejto zostavy, si pre svoj byt vybral Sykoru, pretože verí v najvyššiu kvalitu podporenú dlhodobými výsledkami. V ich rodine je to už ôsma zostava Sykora, nebol žiadny dôvod meniť. Aj v tomto prípade išlo všetko presne podľa plánu – každá predstava bola do detailu splnená. S technológiou Home Connect môžete jednoducho ovládať, diagnostikovať aj monitorovať domáce spotrebiče Siemens cez smartphone alebo tablet. Spotrebiče je možné na diaľku zapínať, vypínať, vyberať programy. Aplikácia obsahuje množstvo praktických rád a tipov na mieru danému spotrebiču alebo informácie o vhodnom príslušenstve, stave vašich zariadení a technickej podpore v prípade potreby.

Elegancia vo vrcholovej forme

Najvýraznejším dizajnovým prvkom tejto kuchyne sú obkladové zásteny zo skla Onyx. Tvorí bočné obloženie nad umývacou a varnou zónou a pokrývajú aj celú jednu stenu miestnosti. Ich mramorovo nebeský pôvab je podporený tromi žiarivými, no decentnými lustrami a perfektne dotvárajú atmosféru miesta. Vedľa chladničky objavíte výsuvnú potravinovú skrinku. Skvelo dostupná, poskytuje perfektný prehľad a vojdú sa do nej aj vysoké fľaše.

Hladko do plného lesku

Samotná zostava využíva symetriu horných a dolných skriniek v prevedení Light Grey. Biele, lesklé lakované plochy dvierok sú okúzľujúce na pohľad a vhodné na každodennú prevádzku. V spojení so zástenami pôsobia vzdušne a pridávajú priestoru na veľkosti. Zafrézované úchytky pure čistú líniu ešte zvýrazňujú.

Náskok vďaka jemnosti

Nápadito a všestranne sú riešené aj boky zostavy. Vľavo vedľa spotrebičovej veže s rúrou a kávovarom Siemens sme vzniknutý priestor osadili úzkou vysokou skriňou, kam si majiteľ ukladá inak neskladné veci ako mop alebo žehliacu dosku. Na opačnom póle, vedľa chladničky, objavíte výsuvnú potravinovú skrinku.

Pre dnešok aj pre budúcnosť

Z deliacej steny medzi oknami vybieha ostrovček, ktorý funguje ako pracovná plocha na prípravu pokrmov. Je osadený doskou Technistone – z prednej strany ho zakončuje pohodlné posedenie, z druhej potom nástenná vitrína so sklenenými policami.  Hlavný blok zostavy, ktorý dokonalo prilieha k zadnej stene, má v optickom strede umiestnené varné aj umývacie centrum. Kompaktné riešenie pre všetkých, ktorí volia v kuchyni praktickosť. Nad varnou doskou je zabudovaný odsávač pár Faber, zospodu sa nachádzajú zásuvky s pomôckami na varenie a hrnce.

 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov