lak evermatt terrabrown | diamond

Kuchyňa Sykora je jasná voľba.

Úvod / Kuchyne / lak evermatt terrabrown | diamond

Prísť, vidieť, radovať sa. Majitelia tejto zostavy si svoju novú kuchyňu vyhliadli hneď pri úvodnej návšteve štúdia a bola to láska na prvý pohľad. od začiatku vedeli, čo chcú – zemitejšie farby, podmanivý dizajn, chytré úložné priestory a masívny bar na ostrovčeku. Vystavená kuchyňa spĺňala všetko do detailu, takže bolo rozhodnuté. Táto, a žiadna iná.

Skvelý prvý dojem a aj všetky ostatné

Čo na kuchyni okamžite upúta, je elegancia, ktorú vyžaruje. Úhľadné plochy sú disciplinované a členité zároveň, s kúzelnou farebnosťou danou dvierkami v prevedení Evermatt Terrabrown. Ide o dizajn príjemný pre oči, ktorý nezovšednie ani po rokoch. Bar je z masívneho dubu, zatiaľ čo na pracovnú dosku bola použitá žula Nero Zimbabwe, čo vytvára krásne harmonickú kombináciu. Kuchyňa nemusí hrať všetkými farbami, aby jej dizajn skóroval naplno.

 

Chytré detaily, sofistikovaný celok

Zostava ponúka množstvo premysleného úložného priestoru a nápaditých riešení. Spodné skrinky majú zväčšenú hĺbku, horné skrinky sú elektricky otvárateľné. Americká chladnička je doplnená duom potravinových skriniek. Skvelým praktickým nápadom sú tiež elektrické odpadkové koše – nie je potrebné naň siahnuť, stačí sa ho dotknúť kolenom a kôš sa vysunie.

       

Rodinný poklad

Centrom zostavy je jednoznačne veľký, až excentrický ostrovček. Okolo neho sú umiestnené barové stoličky Sykora, nad ním je v rytmickom rozostavaní inštalované osvetlenie a nad varnou časťou tiež kruhovitý stropný odsávač Faber. Aj keď je celá miestnosť vzdušná a priestranná, pôsobí kompaktne a vzhľadom k použitým materiálom a farbám aj veľmi útulne.

 

Zásuvná skrinka

Spotrebiče – rúra a nahrievacia zásuvka – sa skrývajú v zásuvnej skrini Hawa. Jej veľkoformátové dvierka z dyhy Diamond sa po otvorení zasunú pozdĺž skrinky, vďaka čomu sa šetrí priestor a zlepšuje sa manévrovanie. majitelia si svoju voľby nemôžu vynachváliť a už teraz vedia, že kuchyňa, ktorú zadovážia pre svoju dcéru, bude tiež od Sykoru.

 

         

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov