Lak Biela | Dub Natur Dyha

Minimalistická a krásna.

Úvod / Kuchyne / Lak Biela | Dub Natur Dyha

Harmónia v domácnosti, harmónia v živote. Požiadavkou nášho klienta bolo zladiť celý interiér domácnosti do jednotného a príjemne nerušivého štýlu. Ak máte radi netradičné riešenia, potom výsledný dizajn nášho návrhára Rolanda Raffaya oceníte aj vy. Jemne pôsobiaci priestor, v ktorom vás vizuálne nič neruší, je presne to, čo si môžete predstaviť pod pojmom „moderný minimalistický interiér“.

Užite si eleganciu: Čisté línie a vnútorné osvetlenie skriniek.

Kuchyňa Trend Lak White / Dub Natur má čisté línie bez akýchkoľvek úchytiek. Na otváranie dvierok slúži systém push. Ľahkým stlačením sa dvierka na skrinke odchýlia a ľahkým pritlačením sa zase zavrú. Páči sa vám to? Zákazníčka obľubuje svetlo, Roland preto integroval do skriniek vnútorné osvetlenie. Pôsobí elegantne a dokonalo.

Pracovná doska je z technického kameňa v prevedení Technistone Noble Silver Note. Tento vysokokvalitný materiál použil náš dizajnér aj pri zástene. Je to alternatívne a príjemné riešenie za čisto prírodný kameň. Má vysokú odolnosť proti poškodeniu, poškriabaniu a neprekáža mu ani teplo.

Moderná kuchyňa má štýl Trend Lak White / Dub Natur dyha čo môžeme s čistým svedomím nazvať dizajnovým rajom. Skrinky v bielom prevedení a dubové dosky dodávajú prírodný vzhľad a tlmia tak takmer futuristické smerovanie. V tejto kuchyni stojíte nohami pevne na zemi. Ako jedálenský priestor slúži integrované sedenie do poloostrova. Samozrejme, okrem spoločných raňajok, slávnostných obedov či večerí, si tu v príjemnom prostredí vypijete kávu či zjete chutný koláčik.

Kvalitné spotrebiče šetria čas aj energie

Domácnosť a kuchyňa sa pýši vysokokvalitnými nemeckými spotrebičmi výrobcu Bosch. Moderný dizajn bez kompromisov. Spotrebiče Bosch uľahčujú prípravu pokrmov a zvýrazňujú všetky vaše dobré kuchárske vlastnosti. Smart riešenia umožňujú celý proces varenia či pečenia sledovať z vášho smartfónu. Skvelé.

Pre odkladanie a oplachovanie kuchynských riadov zvolil Roland nerezový drez Andano 500u od výrobcu Blanco. Krytý bočný prepad a moderné sitko na odtok spájajú v sebe funkčné a dizajnové riešenie. Okolie drezu je bez odložených čistiacich prostriedkov. Namiesto toho sem zakomponoval návrhár dávkovač Blanco Torre. Na kuchynský odpad slúži výsuvný kôš Blanco Flexton.

Trend Lak White: Celá domácnosť na mieru

V rovnakom štýle je prevedený aj šatník a práčovňa. Zákazníčka si tiež priala  sklopnú posteľ v šatníku. To sa ukázalo ako veľmi šikovné riešenie a iba podčiarklo čistý a lineárne pôsobiaci dizajn. Všetko od Sykoru na mieru podľa potrieb a požiadaviek zákazníka. Do maximálne možnej miery je poskytnutý aj úložný priestor. Odložené veci tak majú vždy svoje správne miesto a keď ich treba, tak sú viditeľné a po ruke.

Aj pre vás zabezpečíme návrh a realizáciu celej domácnosti podľa vašich požiadaviek a dispozičných riešení. Okrem kuchyne Sykora pripravíme aj ďalšie miestnosti s nábytkom na mieru od Sykoru.

Inšpirujte sa a príďte sa poradiť do našich štúdií. 

 

 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov