WP_Post Object ( [ID] => 45389 [post_author] => 27 [post_date] => 2022-02-25 09:46:44 [post_date_gmt] => 2022-02-25 07:46:44 [post_content] => [2_3_no_1] [gallery_rotate_1] [2_3_no_2] [post_title] => Nocturne lappato biela [post_excerpt] => [post_status] => publish [comment_status] => closed [ping_status] => closed [post_password] => [post_name] => svetly-mramor-a-lesteny-nikel [to_ping] => [pinged] => [post_modified] => 2022-03-28 11:50:55 [post_modified_gmt] => 2022-03-28 09:50:55 [post_content_filtered] => [post_parent] => 0 [guid] => https://studiadomoss.sk/?post_type=kitchen&p=45389 [menu_order] => 24 [post_type] => kitchen [post_mime_type] => [comment_count] => 0 [filter] => raw )

Nocturne lappato biela

Výzva, ktorá dopadla na výbornú.

Úvod / Kúpeľne / Nocturne lappato biela

Kúpeľňa je miesto, kde sa začína ráno. Preto je dôležité, aby sme sa v nej cítili dobre a aby nás nabila energiou do nového dňa. Táto rekonštrukcia bola bezpochyby výzvou, nakoľko sa menila celá dispozícia a jeden priestor sa tu delil na kúpeľňu a druhú, samostatnú toaletu. Aj keď išlo o náročnú prerábku, šikovný majster sa s ňou popasoval a výsledkom je skutočne originálny a krásny priestor pre ranné aj večerné rituály.

 

Keď potrebujete dávku pohody

Vzhľadom na malé deti v domácnosti bola požiadavkou vaňaJe oceľovo smaltovaná, značky Kaldewei v rozmere 180×80 cm a dopĺňa ju nika na odloženie kozmetiky. Z praktického hľadiska sa na stene nachádza aj tyč s ručnou sprchou, aby sa vo vani dalo aj pohodlne osprchovať.

 

Aj formát zaváži

Každý krok majiteľov, ráno aj večer, istí dlažba Nocture lappato od Villeroy & Boch. Použitý bol väčší formát, ktorý opticky zväčšuje priestor, a bledé prevedenie, ktoré kúpeľňu zosvetľuje.

Zlato a nikel, luxus a štýl

Majiteľka ostala verná značke Villeroy & Boch aj pri sanite, ktorá má povrchovú úpravu ceramic plus pre ľahšie čistenie. Batérie sú značky GROHE v leštenom nikli. Všetko dopĺňa zlaté zrkadlo Salgar, ktoré vďaka osvetleniu krásne prežiari celú kúpeľňu.

Pomôžeme vám

Ak chcete dať svojej kúpeľni vkusný vzhľad a zároveň špičkovú kvalitu, obráťte sa na kúpeľňové štúdiá DOMOSS. Naši dizajnéri vám pomôžu pretaviť vaše predstavy do reality a vás sen sa môže stať skutočnosťou.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:


  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:


   osobných údajov

    Mám zájem o:


    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:


     osobných údajov

      Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

      Mám zájem o:


      osobných údajov