www.studiadomoss.sk3221dzkkrtg5sssbk5cey2wnce9dbj

Villeroy & Boch

Úvod / Značky kúpeľní / Villeroy & Boch

Villeroy & Boch – žiť a užívať si v modernom dizajne

Tradícia už od roku 1748, nadčasová elegancia, inovatívny dizajn a výnimočná kvalita: to je to, čo od roku 1748 zastáva značka Villeroy & Boch. Dizajnéri a výrobcovia produktov vyvíjajú kolekcie a koncepty založené na tradícii, ktorá formuje životné prostredie. Či už v oblasti kúpeľne a wellnessu, kvalitného stolovania, dlaždíc alebo varenia. Naše výrobky sa vyznačujú ušľachtilým dojmom, intuitívnou ovládateľnosťou a dlhotrvajúcou kvalitou. Nechajte sa prekvapiť a presvedčí vás náš inovatívny dizajn, ktorý vytvoril Villeroy & Boch.

Medzinárodná značka životného štýlu

Výrobca keramiky sa stal medzinárodnou značkou životného štýlu. Rovnako ako veľmi málo iných prvotriednych značiek, Villeroy & Boch je značka hlboko zakorenená v európskej kultúre. Takým spôsobom, ako to môže urobiť len skvelá značka, pochopila, ako zachovať svoju identitu, zatiaľ čo stále napreduje s dobou.Vyrába inovatívne a štýlové výrobky, ktoré zlepšujú životy ľudí, poskytujú neustálu inšpiráciu a otvárajú nové horizonty pre skutočne individuálny dizajn interiérov.

Villeroy & Boch – Luxus u vás doma

V oblasti kúpeľne a wellness ponúka firma Villeroy & Boch produkty vysokej kvality, ktoré sú navrhnuté tak, aby zmenili kúpeľňu na štýlovú a funkčnú oázu pohody. Villeroy & Boch spolupracuje s renomovanými externými dizajnérmi, ktorí prinášajú nové impulzy do tvorivého procesu s nezaujatým pohľadom inšpirovaným rôznymi trendmi a dojmami. Tie tiež integrujú do svojej práce. Poskytujú spoločnosti Villeroy & Boch nové, a možno neočakávane kreatívne výsledky. Firma Villeroy & Boch vznikla už v roku 1748 v srdci Európy v Luxemburgu. Za dobu svojho pôsobenia sa stala svetovo preslávenou značkou. Už od počiatkov buduje svoju jedinečnú kultúru – Villeroy & Boch je preslávený svojou tradíciou, autenticitou a kvalitou. Ide o veľmi štýlové výrobky s nevšedným dizajnom. Výroba zahŕňa rozsiahly sortiment – umývadlá, WC, sprchové kúty, vane, armatúry i kúpeľňový nábytok, ale aj dlažby a obklady, ktoré sú vhodné do kúpeľní, kuchýň aj pre terasy.

Tešíme sa na vás v kúpeľňových štúdiách DOMOSS.

Súbory na stiahnutie

Videogaléria

Fotogaléria

Máte záujem? Napíšte nám!

    Preferované štúdio:

    osobných údajov

    Pozrite sa späť na