Tu bude čo obdivovať: Majitelia plánujú v rodinnom dome hypermodernú kúpeľňu

Ak máte dostatok priestoru v rodinnom dome, zvoľte možnosť dvoch kúpeľní.

Úvod / Galéria vizualizácií / Tu bude čo obdivovať: Majitelia plánujú v rodinnom dome hypermodernú kúpeľňu

Dve kúpeľne. Hlavná poslúži dospelým, v tej menšej bezpečne a bezproblémovo môžu fungovať deti. Alebo sa hodí pri ranných zhonoch pri vstávaní do práce. Náš návrhár pripravil vizualizáciu hlavnej kúpeľne pre rodinný dom.

Každý chce mať svoj priestor v kúpeľni

Veľká kúpeľňa je jedným z najobľúbenejších priestorov. Štýlové prostredie v modernom dizajne s dekoratívnym obkladom vzbudzuje silne pozitívne emócie. Na vás stojí rozhodnutie – veľká vaňa s horúcou vodou a penou alebo príjemná masážna sprcha? S oboma možnosťami sme v našej vizualizácii počítali.

Moderná kúpeľňa

Veľká kúpeľňa je obľúbené miesto pre oddych.

Vaňa s príjemným povrchom

Vaňa je od značky Villeroy & Boch zo série Oberon. Materiál, z ktorého je vyrobená je quaryl, čo zaručuje nadčasovosť a čistotu. Pri dotyku pôsobí vaňa hladko, čo je veľmi útulné pri kúpaní. Teplá voda veľmi rýchlo zohreje steny vane a rovnako dlho aj drží teplotu. Váš pobyt v kúpeli sa tak stane nadmieru príjemným. Koho vaňa neláka, môže sa osprchovať v sprchovom kúte od značky Huppe zo série Solva.

V celej kúpeľni sú batérie Keuco Edition 400 so vznešeným výzorom a veľmi jemným dizajnom. Táto séria sa vyznačuje perfektnou kombináciou krásy a funkčnosti.

Dvojumývadlo zníži ranné stresy

V hlavnej kúpeľni býva rušno najmä ráno, preto sme sem osadili dvojumývadlo Keuco Edition 11, za ktorým sa komfortne poumývajú dvaja členovia rodiny naraz. Od rovnakej značky je tiež zrkadlová skrinka, ktorá slúži aj na odkladanie hygienických potrieb. O príjemnú teplotu v kúpeľni sa stará dizajnový radiátor Zehnder Metropolitan.

Správna kombinácia materiálov a kúpeľňovej výbavy pôsobí harmonicky. Naši návrhári vám pomôžu pri výbere značiek a ich správnej kombinácii tak, aby ste sa vo vašej kúpeľni cítili vždy pohodlne.

Pripravíme dispozičné riešenie aj pre váš dom či byt. Zastavte sa v našich štúdiách.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:


  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:


   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:


    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:


     osobných údajov

     Odporučte svojim priateľom

     Pozrite sa späť na