Majitelia sa pustili do rekonštrukcie kúpeľne: Z novej podoby budete nadšení

Pôvodná kúpeľňa sa nachádza vo veľmi atypickej miestnosti.

Úvod / Galéria vizualizácií / Majitelia sa pustili do rekonštrukcie kúpeľne: Z novej podoby budete nadšení

Pôvodná miestnosť bola v tvare päťuholníka. Samozrejme, v dobe, kedy kúpeľňa vznikala sa museli majitelia prispôsobiť dobe a kúpeľňovej výbave, ktorá bola dostupná. Rekonštrukcia priniesla do kúpeľne pohodu a voľnosť.

Zjednodušenie atypického priestoru ušetrilo miesto

Majitelia nehnuteľnosti chceli rekonštrukciou kúpeľne najmä zjednodušiť atypické riešenie a osadiť ju modernými prvkami. Žijú moderným dynamickým spôsobom, preto im tiež vyhovovalo takmer bezúdržbové riešenie kúpeľne. Návrhárka použila materiály, ktoré potrebujú len ľahkú starostlivosť a stále vyzerajú dokonale.

Poradíme si aj s nezvyčajným priestorom

Toto je takmer bezúdržbové riešenie kúpeľne.

Mramorové obklady vyzerajú vždy perfektne 

Pri riešení obkladu kúpeľne padla voľba na mramor. Obklad a dlažby sú od nemeckej značky Villeroy & Boch zo série Nocturne. Povrchový materiál na seba neviaže žiadne nečistoty, preto je údržba obkladov aj dlažby nenáročná.

Sprchový kút s presklenými dverami

Pre relaxovanie a očistu slúži sprchový kút oddelený od ostatného kúpeľňového priestoru stenou s mramorovým obkladom. Presklené dvere do sprchy HÜPPE SOLVA PURE sú sklápacie. Sklo má špeciálnu úpravu a kvapôčky vody stekajú rýchlejšie.

Veľké umývadlo VILLEROY & BOCH Avento  v prevedení alpská biela poskytuje dostatočný priestor pre každého, vojdú sa zaň aj dve malé deti. Špeciálna úprava povrchu umývadla – CeramicPlus je skvelá v tom, že z nej bez problémov odstránite aj vápenaté usadeniny.

Veľké umývadlo v kombinácii s chrómovou batériou od značky Grohe zo série Essence zvýrazňuje celkový dojem z kúpeľne. Nad umývadlom je veľká zrkadlová skrinka Emco Asis, kam sa dajú odkladať hygienické potreby. Pre uloženie uterákov a ďalších vecí, návrhárka použila nábytok od značky Kronzi, ktorý nechala vyrobiť na mieru.

Nájdeme najlepšie riešenie aj pre atypické priestory vašej kúpeľne. Kontaktuje našich návrhárov a pripravíme vám návrh a vizualizáciu.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:


  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:


   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:


    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:


     osobných údajov

     Odporučte svojim priateľom

     Pozrite sa späť na