Kúpeľni v minimalistickom štýle dávajú luxus čierne batérie

Úvod / Galéria vizualizácií / Kúpeľni v minimalistickom štýle dávajú luxus čierne batérie

Minimalizmus sa dostáva aj do slovenských kúpeľní. Nie, neznamená to, že sa kúpete v koryte a vodu si do nej musíte nanosiť vo vedre zo studne. Minimalistický štýl využíva všetky moderné technológie a dizajny, ale tak, aby každý prostriedok, ktorý návrhár použije, mal svoju funkciu a svoje miesto. Kto má rád vzdušné ľahké riešenia, minimalistický štýl si obľúbi okamžite.

Minimalizmus: Veľký sprchový kút

Túžbou klienta bolo mať vo svojej novej kúpeľni veľký sprchový kút. Priestor, v ktorom sa okrem každodennej hygieny a očisty, dá aj plnohodnotne zrelaxovať pod príjemnou vodnou spŕškou. Náš návrhár siahol po minimalistickom riešení, ktoré sa klientovi zapáčilo.

Kúpeľňa s výmerou sedem metrov štvorcových otvorila priestor pre viacero riešení. K dokonalému dojmu z celej kúpeľne prispievajú čierne matné batérie. Návrhárka siahla po svetovej značke Hansgrohe.

Minimalistická kúpeľňa

V tejto kúpeľni má všetko svoje správne miesto.

Perfektné riešenie: Všetky hygienické potreby sú vždy po ruke

Pre odkladanie hygienických potrieb, uterákov či výbavy na holenie slúžia vysoké skrine, ktoré sme osadili do prímurovky oproti umývadlu. Všetky potreby sú tak vždy po ruke a na svojom mieste.
V kúpeľni je dlažba a obklad V&B Urban Jungle s použitím mozaiky. Vzniká tak príjemná harmónia, ktorá upokojuje. Dlažba sa nešmýka a každý pobyt v kúpeľni je vždy bezpečný. Povrch dlažby je vďaka špeciálnej úprave odolný voči fľakom a nečistotám. Odpadáva tak drhnutie dlaždíc, pretože na nich nič nezostáva. Stačí ich len pretrieť.

Majte svoj štýl: dizajnové umývadlo

Dizajnovým kúskom je tiež umývadlo V&B Memento umiestnené na doske. V kombinácii s čiernou matnou batériou vytvára nádherný kontrast. Vstavané skrine MyBath sú vyrobené presne na mieru a zapadajú do celkové vyznenia kúpeľne. Pre ozvláštnenie a narušenie minimalistického cítenia použila návrhárka radiátor PHM Rosendal v čiernej matnej farbe. Poslúži na prevesenie uterákov či udržanie príjemnej teploty. Ani vám by sa nechcelo vyliezť z príjemnej sprchy do studenej miestnosti, však?

Páči sa vám toto riešenie? Spojte sa s našimi návrhármi a navrhneme aj vašu kúpeľňu. Ponúkame najlepšie dispozičné riešenia.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:


  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:


   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:


    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:


     osobných údajov

     Odporučte svojim priateľom

     Pozrite sa späť na