Kúpeľňa s voľne stojacou vaňou

Voľne stojaca vaňa v kúpeľni navodí skvelú pohodu

Úvod / Galéria vizualizácií / Kúpeľňa s voľne stojacou vaňou

Ak zatúžite po skvelom relaxe, stačí vliezť do horúcej vody vo vani. Spravte to. Skočte do nej, oddýchnite si. V tejto kúpeľni je na relax vždy dostatočný priestor. Pár vonných sviečok, voňavé oleje a mäkučká osuška – aj také môžu byť chvíle strávené doma, nielen na dovolenke pri mori.

Plnohodnotné osvieženie v podobe modernej sprchy alebo voľne stojacej vane si môžete dopriať každý deň. Kúpeľňa od našej návrhárky rešpektuje súčasné požiadavky pre praktický a pohodlný život. Sprchový kút je v štýle walk-in a patrí medzi najmodernejšie dizajnové a zároveň funkčné výdobytky, ktoré momentálne ponúka svet kúpeľní.

Sprchovanie ako zážitok

Otvorený sprchový priestor je skvelým miestom pre uvoľnenie sa a relaxáciu. Sloboda bez hraníc. Jednoducho všetko, čo potrebujete v uponáhľanom svete. Ráno vám sprcha poslúži ako skvelý životobudič. Studená voda vám zlepší imunitu a dodá energiu. Nezvyknete sa sprchovať večer? Mód jemného dažďa upokojí telo aj myseľ. Ak uprednostníte vaňu, potom si na relax doprajte dlhší čas. Naša návrhárka použila do tejto špičkovej kúpeľne vaňu značky Lavita. Veľmi jednoducho sa čistí a svojou príjemnou farbou sa stáva dominantným prvkom interiéru.

Sprchovacie dvere s efektným sklom

Sprchový priestor uzatvárajú posuvné dvere Xtensa od značky HUPPE, ktoré zabránia tomu, aby sa počas sprchovania zamáčala celá kúpeľňa. Sklo na dverách má úpravu Anti-Plague, čo zabraňuje tvorbe vodného kameňa, pretože voda po skle veľmi rýchlo stečie. Nemá šancu tak zanechávať stopy a nečistoty. Okrem toho sa takéto sklo veľmi ľahko čistí.

Nábytok na mieru – navrhneme podľa vašich prianí

Zákazníčka si priala v kúpeľni kombináciu netradičných materiálov akými sú dekor mramoru a tehličkový detail. Ich spojením v jednom priestore vznikol mimoriadne hrejivý efekt. Súčasťou kúpeľne je nábytok vyrobený na mieru. Skrinka s troma zásuvkami pre odkladanie hygienických potrieb je umiestnená pod umývadlovými miskami. Nábytok je z drevodekoru Dub Bardolino. Zásuvky sa otvárajú jemným dotykom, využívajú systém push-open s jemným dojazdom.

Matná biela prináša do kúpeľne luxus

Do kúpeľne použila návrhárka sanitu od značky Villeroy a Boch. Skombinovala veľkoformátovú dlažbu Nocturno v marmorovom prevedení s drevodekorom Walkyria od Ecoceramic a tehličkový dekor v sivom prevedení od značky DUNE.

Zlepšite starostlivosť o svoje telo

Aktívny spôsob života kladie aj oveľa väčšie nároky na hygienu. Moderné kúpeľne preto už v štandardnej výbave majú WC a bidet. V tejto kúpeľni sú od značky Subway. Na každodennú rannú a večernú hygienu slúžia umývadlové misky Artis. Ozdobou kúpeľne sú biele batérie značky Hansgrohe v luxusnom matnom prevedení.

Aj vy chcete podobné riešenie vo vašej kúpeľni? Kontaktujte nás. Naši návrhári vyriešia každý dispozičný priestor.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:


  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:


   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:


    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:


     osobných údajov

     Odporučte svojim priateľom

     Pozrite sa späť na