Komfortná kúpeľňa: Vaňa, sprcha a komfortné dvojumývadlo

Rodina si do nového bývania zvolila veľkorysé riešenie kúpeľne.

Úvod / Galéria vizualizácií / Komfortná kúpeľňa: Vaňa, sprcha a komfortné dvojumývadlo

Komfortná kúpeľňa: Priestranná a príjemná. Kúpeľňa v novostavbe rodinného domu od našej návrhárky umožňuje a uľahčuje pobyt viacerým členom domácnosti naraz. Vďaka veľkému dvojumývadlu sa deti môžu ráno alebo večer umývať naraz. Hádky o kúpeľňu sa aspoň do určitého veku znížia na minimum.

Komfortná kúpeľňa – moderný štýl: kus dreva, kus betónu

Celá kúpeľňa je v modernom štýle. Kombináciou betónu a dreva – dekor dub, spríjemňuje pobyt v kúpeľni a navodzuje oddychovú atmosféru. Z dizajnu vyžaruje jemnosť. V takejto kúpeľni si po náročnom dni oddýchnete. Rodina na každodennú hygienu využíva sprchový kút Huppe Solva. Krídlové dvere do sprchové kúta sa dajú otvárať dnu aj von.

Bezbariérový vstup do sprchového kúta

Vstup do sprchového kúta je bezbariérový, dá sa totiž inštalovať bez použitia sprchovej vaničky. V kombinácii s protišmykovou podlahou sa tak sprcha stáva bezpečným miestom. Po osprchovaní môžu dvierka ostať pootvorené dovnútra, čo urýchľuje vetranie priestoru sprchy. Veľmi praktické a účinné.

Rodinná kúpeľňa s vaňou

Priestranná a príjemná kúpeľňa v novostavbe rodinného domu.

Výbava od značky KEUCO

Pre relaxáciu umiestnila do kúpeľne návrhárka vaňu Puro od nemeckej značky Bette. Dvojumývadlo Edition 11 je od značky KEUCO, s ním ladí aj batéria tej istej značky zo série Edition 11/IXMO. Nábytok do kúpeľne pochádza z tej istej série. Výborne poslúži na odkladanie hygienických potrieb či uterákov. O udržiavanie príjemnej teploty sa stará dizajnový radiátor Zehnder Subway zavesený na štýlových úchytných konzolách.

Imidž celého priestoru dotvára dlažba Spotlight Grey v rozmeroch 120×120 a obklad Oka Park 30×120 chalet.

Máte rozrastajúcu sa rodinku a potrebujete vyriešiť kúpeľňu? Pripravíme návrh aj pre vás. Poradíme si s každým dispozičným riešením. Kontaktujte nás.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov

     Odporučte svojim priateľom

     Pozrite sa späť na