Jednoduchá kúpeľňa pre novostavbu

Minimalistický štýl kúpeľne pre moderný a dynamický spôsob života.

Úvod / Galéria vizualizácií / Jednoduchá kúpeľňa pre novostavbu

Jednoduchá kúpeľňa pre novostavbu. Moderný a dynamický spôsob života so sebou prináša nové požiadavky na osobnú hygienu. Kúpeľňa musí byť nielen miestom pre každodennú očistu, ale aj relax a pohodu. Rozmaznávajte svoje zmysly. Psychická pohoda a vnútorná krása sa prejaví aj navonok a nič k nej neprispeje viac, ako dobre navrhnutá kúpeľňa.

Jednoduchá kúpeľňa

Jednoduchá kúpeľňa v minimalistickom prevedení.

Jednoduchá kúpeľňa, ale funkčná

Krása kúpeľne spočíva v jednoduchosti a funkčnosti. Práve preto sú v moderných domácnostiach najviac obľúbené minimalistické kúpeľne. Presne takto pri návrhu kúpeľne pre novostavbu rodinného domu postupovala aj naša návrhárka.

Vo voľnej prírode sa každému dýcha lepšie. V interiéroch to platí rovnako. Čím lepšie usporiadanie, tým väčšia vzdušnosť. A tú sme dopriali aj tejto kúpeľni. Miestnosť má takmer 11 m2, zákazník do nej chcel umiestniť vaňu aj samostatný sprchový kút. Veľkosť priestoru umožnila návrhárke do kúpeľne zakomponovať umývadlo s kúpeľňovým nábytkom. Pobyt v kúpeľni a príjemnú atmosféru navodzujú jemné svetlé farby. Dekór z malých tehličiek FAP Boston dodáva minimalistickému duchu sprchy dynamický akcent. Obklad pôsobí harmonizujúco, pretože sú poukladané v tvare ryby.

Dlažby bez nečistôt

Na steny návrhárka vybrala dlažbu Spotlight White v rozmeroch 800x800mm a na podlahu  umiestnila dlažbu Urban Jungle Grey v rozmeroch 1200x1200mm Vďaka povrchovej úprave Vilbostone Plus nezostávajú na dlažbe žiadne fľaky a nečistoty. Mikropóry v dlažbe sa už počas výrobného procesu zaplnia a tak sa v nich nečistota neusádza a údržba podlahy je tak oveľa jednoduchšia.

Nadčasový dizajn prináša umývadlo

Umývadlo od špičkového výrobcu Duravit Happy D2 má nadčasový dizajn. Punc kúpeľni dávajú úsporné batérie od výrobcu Grohe v sérii Essence. Vyznačuje sa dokonalou eleganciou. Dômyselné riešenie celej batérie šetrí vodu, 5,5 litra za jedinú minútu. Určite si pri pohľade na batériu všimnete zaujímavý  dlhý výpust. Má dĺžku 210 milimetrov. Perlátor si môžete nastaviť podľa vašich predstáv, tak, aby voda nešpliechala. Veľmi pekné riešenie aj pre rodiny s deťmi.

Jednoduchá kúpeľňa: Vaňa takmer ako wellness

Ako vo wellness sa budete cítiť vo vani od Ravak. Návrhárka využila sériu Freedom. Sprchový kút  HÜPPE Solva slúži najmä na rýchle osvieženie či očistu po náročnom dni.  Kúpeľňový nábytok a zrkadlo je z rovnakej značky a série ako umývadlo – Duravit Happy D2.  Pre komfortné odkladanie uterákov, ale tiež vytvorenie príjemnej teploty pre pobyt v kúpeľni slúži radiátor Zehnder Forma.

Zaujalo vás toto riešenie? Spojte sa s našimi návrhármi. Pripravíme vám najlepšie dispozičné riešenie podľa vašich predstáv.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov

     Odporučte svojim priateľom

     Pozrite sa späť na