Drevo v kúpeľni ozvláštni priestor a dodá jej prírodnú chuť

Atypické riešenia majú svoje čaro.

Úvod / Galéria vizualizácií / Drevo v kúpeľni ozvláštni priestor a dodá jej prírodnú chuť

Priestor sa dá využiť funkčne a súčasne nadizajnovať tak, že každá návšteva kúpeľne vzbudí obdiv a chuť vliezť rovno do kúpeľa. V novostavbe riešila naša návrhárka kúpeľňu s atypickým nábytkom.

Vo veľkej vani dokonale zrelaxujete

Priestor pre kúpeľňu poskytol dostatok miesta pre zabudovanie veľkej vane a súčasne tiež sprchového kúta pre pohodlnú rannú či večernú očistu. Oceľovo-titánová glazovaná vaňa v rozmeroch 170×75 centimetrov je od nemeckej značky Bette zo série Form New. Práve použitie titánu garantuje to najlepšie, čo dnes na trhu s oceľovými vaňami existuje. Je to osvedčená klasika, pretože je veľmi príjemná na dotyk a ponúka zážitky, ktoré neprinesie žiaden iný materiál. Vyskúšajte ju.

Moderný sprchový kút typu walk in je od značky Huppe zo série Solva. Krásne vyniká v priestore aj vďaka tomu, že je bezrámový. Priestor tak opticky zväčšuje.

Drevodekor v kúpeľni

Kúpeľňa s atypickým nábytkom.

Dekor dáva kúpeľni pútavý dizajn

Moderný vzhľad kúpeľni dodávajú obklady a dlažby Villeroy & Boch v sérii Oak Park a Ombra a dekor Paradyz. Kombináciou dreva a bledosivej farby vzbudzuje kúpeľňa mimoriadne silný účinok na zmysly.

Pre zvýšenie komfortu pri používaní kúpeľne návrhárka použila dve umývadlá Happy D a batérie Hansgrohe Focus. Kúpeľňa má vo výbave nábytok v bielej farbe vyrobený na mieru. Pre odkladanie hygienický potrieb slúži nika nad vaňou.

Vyriešime aj vašu kúpeľňu s akýmkoľvek dispozičným riešením. Či už novostavba alebo rekonštrukcia starej kúpeľne, naši návrhári nájdu optimálne riešenie, ktoré nezaťaží váš rodinný rozpočet. Kontaktujte nás.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:


  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:


   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:


    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:


     osobných údajov

     Odporučte svojim priateľom

     Pozrite sa späť na