Keuco

Úvod / Značka / Keuco

VÁŠEŇ PRE NAJDÔLEŽITEJŠIE MIESTNOSTI V DOME  
 
“Máme vášeň pre vytváranie estetického prostredia v kúpeľni. S nadšením,  neustále hľadáme nové formy, nové materiály, nové technológie. Pre dokonalú synergiu zmyslov a citlivosti. ”  

KEUCO – KOMPLETNÝ SORTIMENT KÚPEĽŇOVÉHO VYBAVENIA, KTORé su prierezom oddychu a relaxu
Keuco sa môže obzrieť na dlhú tradíciu výroby vysoko kvalitný výrobkov pre kúpeľne. Od svojho založenia Hemery v roku 1953 spoločnosť neustále rozširuje svoj sortiment výrobkov. Spoločnosť Keuco sa  stala špecialistom vo svojom sortimente a má vedúce postavenie na trhu vysoko kvalitných kúpeľňových doplnkov. Ich portfólio zastrešuje: kúpeľňové vybavenie vrátane armatúr, príslušenstva, zrkadlové skrinky, kúpeľňový nábytok a umývadiel, bezbariérových doplnkov ktoré sú vyrábané v Hemer, Gütersloh a Bünde.

ZMYSELNá KVALITA  
 Náš sortiment je tak rozmanitá a veľký ako priania našich zákazníkov.Každý jednotlivý výrobok Keuco apeluje priamo na zmysly. Naším štandardom je funkčnosť a estetika z prehĺbením až na najmenširí detail nášho výrobku. Spoločnosť Keuco si zakladá na  vytváranie nespútanej kvality pre kúpeľňu.

Nábytkové pojmy -Ži svoj vlastný štýl 
 Keuco koncepty poskytujú veľkú voľnosť pri projektovaní: ponúkajú rozsiahly sortiment a širokú škálu povrchov, materiálov, zariadení a príslušenstva.

Súbory na stiahnutie

Videogaléria

Fotogaléria

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov

     Odporučte svojim priateľom

     Pozrite sa späť na