Hansgrohe

Úvod / Značka / Hansgrohe

Kvalita od Hansgrohe znamená :

Kvalitu výrobkov
Spoľahnite sa na bezpečné, stabilné a stále výrobky. Vyvinuté pre dlhú životnosť, jednoduchú montáž a obsluhu, inteligentné fungovanie a inovatívne technológie so skutočnou pridanou hodnotou pre vás.

Dizajnovú kvalitu
Nadčasové výrobky, ktoré milujete aj po rokoch. Nakoniec ide o viac ako o povrchnosť. Excelentný dizajn porazí krátkodobé módne trendy.

Výrobná kvalitu
Vo výrobe vsádza Hansgrohe na vybrané materiály, vyspelú technológiu a precíznu prácu. Ale tiež na ochranu životného prostredia, efektívne využitie zdrojov a dobré pracovné podmienky.

Tak ako každý iný obytný priestor majú aj kúpeľne svoje špeciálne požiadavky. Okrem funkčných a hygienických aspektov sa do popredia dostáva vnímanie kúpeľňového priestoru aj ako miesta určeného pre relaxáciu a odpočinok. V dnešnej dynamickej dobe charakteristickej stále rýchlejším tempom života sa kúpeľne stávajú miestom poskytujúcim istotu a uvoľnenie – a vo výsledku nastavujú zrkadlo našim snom, potrebám a želaniam. Tak ako každá oblasť života, má aj kúpeľňa svoje vlastné, celkom špeciálne požiadavky. Okrem čisto funkčných a hygienických hľadísk sa táto miestnosť v uponáhľanom živote stáva miestom pokoja, rozjímania, bezpečia, rozvíjania osobnosti a snov, tiež dôležitým aspektom batérií je  šetrenie obnoviteľných zdrojov, čiže šetrenie vodou.

Súbory na stiahnutie

Videogaléria

Fotogaléria

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov

     Odporučte svojim priateľom

     Pozrite sa späť na