O firme

DOMOSS - spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 1990

Spoločnosť DOMOSS pôsobí na trhu bývania a vybavenia domácnosti už od roku 1990. Poslaním spoločnosti je zvyšovať kvalitu života a zlepšovať životný štýl svojich zákazníkov a preto im prináša široké spektrum produktov a služieb pre vybavenie ich domáceho prostredia.

Od roku 1990 využilo služby DOMOSSu množstvo spokojných zákazníkov. DOMOSS spolupracuje s architektmi, projektantmi, stavebnými spoločnosťami i ďalšou odbornou verejnosťou, čo napomáha smerovať ponuku firmy do oblastí, ktoré pre konečného klienta znamenajú jedinečné riešenia postavené na najmodernejších trendoch a poznatkoch v oblasti bytového dizajnu a ergonómie.

Spoločnosť sa vo svojej ponuke orientuje na renomované svetové značky a produkty, ktoré zaručujú zákazníkom riešenia s dôrazom na kvalitu a spoľahlivosť produktov, najmodernejší dizajn, vysokú úžitkovú hodnotu a to s veľkou škálou výberu.

DOMOSS prevádzkuje kuchynské a kúpeľňové štúdiá, obchodné centrum v Piešťanoch, predajňu elektra, záhrady a dielne v Skalici a Dolnom Kubíne, tiež dva veľkoobchody bielej techniky a sanitárnej techniky. Súčasťou spoločnosti sú dva internetové obchody www.domoss.skwww.topkupelna.sk

Kuchynské a kúpeľňové štúdiá DOMOSS

DOMOSS v sieti svojich kúpeľňových a kuchynských štúdií prináša značkové produkty vysokej kvality, služby interiérových dizajnérov, dodávky tovaru, montáže ako i služby záručného i pozáručného servisu. Dnes sa štúdiá DOMOSS nachádzajú v Bratislave, Trnave, Piešťanoch a v Trenčíne. Tu svojim klientom poskytujú poradenstvo a projektové riešenia kuchýň a kúpeľní i podľa najnáročnejších želaní.

Obchodné centrum DOMOSS

V obchodnom centre v Piešťanoch predáva DOMOSS kuchyne, domáce spotrebiče, smart domácnosť, elektroniku, televíznu, PC a zábavnú techniku, smartfóny, vykurovanie, klimatizácie, náradie, záhradnú techniku a nábytok i bicykle.

Pre vybavenie domácností i stavieb ponúka DOMOSS stoly, stoličky, krby, kotly i kompletné vybavenie kúpeľní. Svoje si v DOMOSSe nájdu aj domáci majstri, pre ktorých firma ponúka hobby náradie ale i odborníci, ktorí denne používajú kvalitné profesionálne náradie.

Pre exteriér domu zasa čerpadlá, záhradnú techniku a nábytok, pre chvíle relaxu bicykle. DOMOSS vychádza v ústrety i tým, ktorí potrebujú kvalitnú techniku iba dočasne a na to im poslúži požičovňa náradia a záhradnej techniky.

Veľkoobchod

V sieti veľkoobchodov poskytuje DOMOSS obchodným partnerom kvalitu sortimentu a služieb, zabezpečujúcu ich dobré meno, trvalý záujem zákazníkov a maximálny dosiahnuteľný efekt.

EURONICS

V roku 2004 sa DOMOSS stal členom siete EURONICS, najväčšej siete elektropredajní v Európe, aktíve sa podieľa na jej rozširovaní a poskytuje produkty a služby na európskej úrovni. Aj takýmito krokmi sa firma snaží naplniť svoje poslanie a priniesť svojim zákazníkom čo najvyššiu hodnotu pre zvyšovanie kvality ich života a bývania.
Pre firmu DOMOSS boli jej zákazníci vždy na prvom mieste a i preto svojim verným zákazníkom poskytuje členstvo v DOMOSS klube, kde získavajú zaujímavé bonusy a výhody. Držiteľom klubovej karty sa môže stať každý, kto vyplní potrebné údaje.

Odporučte svojim priateľom

Pozrite sa späť na

Kúpeľňové štúdiá