Kuchynské odsávače pár FABER

Uznávaná talianska značka v odsávaní.

Úvod / Štúdiá / Kuchynské štúdiá / O značkách / Kuchynské odsávače pár FABER

Nemusíte byť fanúšikom talianskej kuchyne. Ale talianske odsávače pár Faber  si určite zamilujete.

Talianske odsávače pár Faber

Otvorené okno v kuchyni už nestačí. Pary a pachy, ktoré sa počas varenia uvoľňujú v interiéri kuchyne, škodia vám aj nábytku. Veľmi účinne sa ich zbavíte odsávačom pár. Kvalitný taliansky výrobca značky Faber ponúka modely pre úplne každý typ kuchyne a súčasne pre rozličné spôsoby prípravy jedál.

V PONUKE NAŠICH KUCHYNSKÝCH ŠTÚDIÍ NÁJDETE:

Odsávače pár Faber: Modely montovateľné DO PRACOVNEJ DOSKY

Máte dostatočný priestor okolo varnej dosky? Perfektné riešenie pre odsávač pár je výsuvný model FABULA. Počas varenia ho kedykoľvek stlačením tlačidla vysuniete do roviny s varným panelom. Jeho výhodou je to, že dokáže naraz odsávať pary a pachy z priestoru nad varnou doskou a súčasne aj z celej miestnosti. Dizajnéri sa vyhrali s jeho prevedením a tak tukové filtre sú dokonale skryté. Zostáva čistý dizajn a funkčnosť.

INTEGROVANÉ ODSÁVAČE S VARNÝM PANELOM

Neviditeľný odsávač pár? Áno, dômyselné riešenie od Faber prináša model GALILEO, ktorý je integrovaný do varnej dosky. Je vysokoúčinný a dokonale rýchlosťou blesku odsáva pary a pachy z celej kuchyne. Inovatívne riešenie motora a konštrukcie zabezpečuje výkonnú a tichú prevádzku. Motor má deväť rýchlostí. Je vodeodolný a patrí do energetickej triedy A+++.

Integrovaný odsávač pár zapojíte do ostrovčeka alebo klasickej kuchynskej linky. Vybrať si môžete aj spôsob odvádzania pár. Cez odvodové potrubie alebo prostredníctvom recirkulačného zariadenia s recyklovateľným filtrom.

KOMÍNOVÉ ODSÁVAČE

Potrebujete pri varení veľký priestor? Do vašej kuchyne odporúčame komínový odsávač pár. Komínové riešenie spočíva v tom, že odsávané pary a pachy vystupujú von komínom, na ktorý digestor pripojíte. Je to efektívne riešenie najmä pre rodinné domy. Komínové odsávače pár sú v rôznych prevedeniach. Základné modely ponúkajú iba recirkuláciu vzduchu (čistenie vzduchu cez filter), vyššie rady sú energeticky úspornejšie s viacerými funkciami ako je intenzívne odsávanie či dobeh po ukončení varenia.

LUSTROVÉ ODSÁVAČE

Lustrové odsávače využijete v kuchyni, ale tiež v obývacích izbách. Pre ich krásne dizajnové prevedenia sa hodia do každej modernej miestnosti. O vysoký komfort používania sa stará funkcia up-down. Slúži na spúšťanie digestoru nad varnú dosku. Atraktivitu lustrových odsávačov pár zvyšuje rôzne dizajnové a technologické prevedenie.

PODSKRINKOVÉ ODSÁVAČE

Podskrinkový odsávač pár patrí medzi klasiku. Je riešením pre kuchyne, kde nie je priestor pre iný typ digestora. V malej kuchyni pôsobí elegantne a nerušivo. Modely sú v rôznych farebných prevedeniach. Umiestňuje sa pod skrinku nad varnou doskou.

PRIESTOROVÉ ODSÁVAČE

Priestorové odsávače dávajú interiérom známku modernosti. Kombinujú v sebe tradičný a nadčasový dizajn, čo z nich robí trvalky. Počass práce vás nič nebude rušiť, priestorové odsávače majú tichú ventilačnú jednotku. O dostatok svetla nad varnou doskou sa starajú LED pásiky zabudované v digestore.

ROHOVÉ ODSÁVAČE

Rohové odsávače pár sú riešením pre kuchyne s neštandardným alebo „custom“ umiestnením priestoru pre varenie. Okrem nehlučného výkonného motora ponúkajú osvetlenie varnej plochy, trojrýchlostné odsávanie pár, či komfortné ovládanie. Jednotlivé modely dizajnéri navrhli tak, aby pôsobili v priestore jemne a nerušivo.

RUSTIKÁLNE ODSÁVAČE

Milovníci prírodného štýlu ostanú očarení. Rustikálne odsávače spájajú v sebe všetko krásne z minulosti a hľadajú to najlepšie v budúcnosti. Vidiecky štýl rustikálnych odsávačov dáva každej kuchyni ľahkosť tradície. Digestor svojím dizajnom pripomína krb alebo ohnisko. Precízne prevedenie prináša do domácnosti harmóniu. Rustikálne odsávače majú komfortné ovládanie a tichú prevádzku.

STROPNÉ ODSÁVAČE

Stropné odsávače nezavadzajú a poskytujú tak maximálny priestor pre varenie. Osádzajú sa do stropu a vďaka ich minimalistickému nevtieravému dizajnu zapadnú do celkové štýlu akejkoľvek kuchyne. S komfortným ovládaným a výkonným motorom s vysokou účinnosťou sa vždy budete cítiť v kuchyni luxusne.

VSTAVANÉ ODSÁVAČE

Výsuvný vstavaný odsávač sa umiestňuje do skrinky. Potrebujete odsávať pary počas varenia? Digestor jednoduchým pohybom vysuniete  a on sa automaticky spustí v predvolenom režime. Úžasné. Kvalitný výkonný motor sa počas varenia stará o to, aby sa pary nedostávali do priestoru kuchyne. Vy si tak počas varenia môžete užívať najvyšší komfort.

TECHNOLÓGIE BUDÚCNOSTI

Aké sú najdôležitejšie parametre odsávačov pár FABER?

 • Silný výkon
 • Nízka energetická spotreba
 • Nízky hlučnosť
 • Komfortné ovládanie
 • Nadčasový dizajn

VÝHODY SPOTREBIČOV FABER A ICH NÁKUPU V NAŠICH KUCHYNSKÝCH ŠTÚDIÁCH

 • Ušetríte čas – v našich štúdiách máme takmer celú ponuku odsávačov pár Faber k dispozícii
 • Ušetríte financie – kúpou kvalitného odsávača vyriešite vašu kuchyňu na mnoho rokov
 • Získate komfort
 • Získate možnosť dokúpenia príslušenstva
 • Poskytujeme autorizovaný servis

Pozývame vás do showroomu Faber na Galvaniho, kde vystavujeme veľkú ponuku modelov od klasického prevedenia až po luxusné dizajnové kúsky. Príďte si pozrieť, poradiť sa a vybrať si. Spoločne nájdeme riešenie pre každú kuchyňu v ktoromkoľvek z našich kuchynských štúdií.

.

Odporučte svojim priateľom

Fotogaléria

Máte záujem? Napíšte nám!


  Preferované štúdio:

  osobných údajov

  Pozrite sa späť na

  O značkách