O nás

Spoločnosť DOMOSS pôsobí na trhu bývania a vybavenia domácnosti už 28 rokov.

Spoločnosť DOMOSS pôsobí na trhu bývania a vybavenia domácnosti už 28 rokov.

DOMOSS prináša široké spektrum produktov a služieb pre domácnosť.

Za viac ako 28 rokov využili služby DOMOSSu tisícky spokojných zákazníkov.

Svoje služby DOMOSS poskytuje v celom regióne západného Slovenska. V sieti 4 kúpeľňových a 6 kuchynských štúdií prináša značkové produkty vysokej kvality, služby interiérových dizajnérov, dodávky tovaru, montáže ako aj služby záručného i pozáručného servisu.

Naše štúdiá DOMOSS nájdete v Piešťanoch, Bratislave, Trnave a v Trenčíne. Zákazníkom poskytujeme poradenstvo a projektové riešenia kuchýň a kúpeľní. Poradíme si aj s najnáročnejšími želaniami.

DOMOSS spolupracuje s architektmi, projektantmi, stavebnými spoločnosťami i ďalšou odbornou verejnosťou, čo napomáha smerovať ponuku firmy do oblastí, ktoré pre konečného klienta znamenajú jedinečné riešenia postavené na najmodernejších trendoch v oblasti bytového dizajnu.

Spoločnosť sa vo svojej ponuke orientuje na renomované svetové značky a produkty, ktoré zaručujú zákazníkom riešenia s dôrazom na kvalitu a spoľahlivosť produktov, najmodernejší dizajn, vysokú úžitkovú hodnotu a to s veľkou škálou výberu

Okrem miest, v ktorých sa nachádzajú naše štúdiá, sme realizovali kuchyne aj v mestách Púchov, Považská Bystrica, Žilina.

Príďte sa presvedčiť o kvalitách našich dizajnérov. Navštívte kuchynské štúdia Domoss.

Odporučte svojim priateľom

Pozrite sa späť na

Kuchynské štúdiá