Kuchynské batérie a odpadkové koše

Úvod / Štúdiá / Kuchynské štúdiá / Kuchynské dosky a drezy / Kuchynské batérie a odpadkové koše

Kuchynské batérie sú aj dizajnovým doplnkom

Kuchynské batérie majú viacero funkcií. Okrem estetickej, na ktorú často zákazníci upriamia svoju pozornosť, je to tiež praktická. Preto pri výbere pamätajte na vaše možnosti na pracovnej doske v oblasti drezu. Veľmi praktická je drezová batéria so sprškou. Umožňuje vám lepšie poumývať a povyplachovať hrnce či plechy. Aj napúšťanie vody do rôznych nádob je s výsuvnou sprškou jednoduchšie. K modernej výbave kuchyne patrí aj dávkovač čistiacich prostriedkov, ktorý veľmi jednoducho pridáte k batérii.  Zbavíte sa tak neustále hľadania odložených čistiacich prostriedkov. Naozaj veľmi praktické.

V našich kuchynských štúdiách si vyskúšate kuchynské batérie bez spršky aj kuchynské batérie so sprškou. Sú v rôznom prevedení, v lesklom, hladkom, matnom aj s pórovitým povrchom. Vyberte si farbu, ktorá sa najviac hodí k dizajnu vašej kuchyne a drezu. Nebojte sa kombinovať. Naši návrhári vám pomôžu pri výbere správnej batérie tak, aby ste naplno využili jej praktické vlastnosti a súčasne aj ocenili dizajn.

štúdiách prezentujeme modely kuchynských batérií od kvalitných overených značiek Blanco, Hansa, Hansgrohe, Grohe, Franco.

Aby ste mali v kuchyni vždy čisto a bez nepríjemných zápachov

Používajte kvalitné nádoby na smeti s organizačným systémom pre separovanie a krytom proti nežiaducim vôňam od značky Blanco.

Odpadkový kôš Blanco Select sa osvedčí v modernej aj klasickej kuchyni. Má niekoľko malých nádob, do ktorých môžete separovať odpad. Súčasťou je aj nádoba pre odkladanie bioodpadu. Všetko zakryjete tesným krytom, ktorý neprepustí žiadne pachy. Presná štruktúra umožňuje optimálne využiť priestor. Integrovaná konštrukcia bráni akémukoľvek znečisteniu. Ako voliteľnú výbavu určite odporúčame doplniť kôš o SELECT clip držiak pre vrecia na odpadky a samozrejme veko na nádoby. Je už iba na vás, či sa rozhodnete pre elektrický otvárací systém alebo budete odpadkový kôš otvárať pomocou pedálu ovládaného nohou.

Blanco Flexon II

Vysokú flexibilitu vám zaručí perfektný rám. Kombinuje v sebe moderný, harmonický a funkčný dizajn. To je všetko, čo potrebujete, aby aj systém pre odkladanie odpadkov dizajnovo zapadol do celkového konceptu kuchyne. Do menších nádob s krytkou môžete odkladať bioodpad a tiež aj separovaný odpad. Kôš ovládate nožným výsuvným systém Blanco Movex. Z voliteľného príslušenstva sa hodí držiak na vrecia Select Clip.

Máte záujem? Napíšte nám!


    Preferované štúdio:

    osobných údajov

    Pozrite sa späť na

    Kuchynské dosky a drezy