Od prírody škandinávska

Úvod / Kúpeľne / Zaujímavosti zo sveta kúpeľní / Od prírody škandinávska

Neobvyklý dizajn série Luv, navrhnutá Ceciliou Manzovou, kombinuje škandinávsky minimalizmus s nadčasovou eleganciou. Jemné tvary dodržujú prísnu geometriu. Luv je definovaná presnými, čistými a jemnými tvarmi a hranami. Pôvodnou víziou dizajnérky pre túto sériu bola miska naplnená vodou stojaca na stole. Výsledkom je nová dizajnový jazyk, ktorý je minimalistický a elegantný a môžebyť byť vyložený veľmi individuálnym spôsobom.

Umývadlová zostava

Precízne hrany, čisté tvary

Umývadlová miska a umývadielko, zo série Luv, sú vyrobené z DuraCeram® materiálu, ktorý sa používa, aby sme dosiahli presných hrán a spolu s oválnym tvarom misky vytvára obzvlášť čistý a jemný dizajn. Misky sú dostupné s integrovanou plochou pre armatúru alebo bez nej. Tá zároveň slúži ako odkladacie miesto pre mydlo alebo iné predmety. Keramická krytka dodáva ešte viac elegancie.

Veľké umývadlové misky

Vďaka tenkým okrajom majú umývadlové misky priestrannejšiu vnútornú plochu. Ako doplnok ku klasickým bielym glazovaným miskám ponúka Luv ako jediná zo sréie od Duravitu farebné, matné prevedenie – biela, šedá alebo piesková. Všetko vyúsťuje v harmonický celok, podtrhujúci škandinávsky štýl, v kombinácii s povrchovým prevedením nábytku.

 

Umývadielka

Luv tiež ponúka riešenie pre malé kúpeľne alebo šatne. Integrovaná plocha pre armatúru slúži zároveň ako odkladací priestor pre mydlo, atď. a tým šetrí priestor.

Kúpeľňový nábytok

Nadčasová a minimalistická

Cecilie Manz má veľmi jemný cit pre materiál a farby, čo potvrdzuje nábytok zo série Luv. Moderné komody majú nastaviteľné nohy a jedno alebo dve zásuvky, ktoré sa otvárajú a jemne zatvárajú vďaka tip-on technológii a samozatváracej funkcii. Voliteľné moduly pre horné zásuvky sú dostupné vo farebnom prevedení orech alebo javor – masív. Nové farby umožňujú vysoký stupeň personalizácie – biela, škandinávska biela, Taupe, šedá kameninová, svetlo modrá alebo nočná modrá.

Stabilné dosky

Dosky Luv sú vyrobené z kremeňa alebo masívu – americký orech. Zaoblené hrany dosiek krásne harmonizujú s celkovým tvarom misiek, zatiaľ čo jemné linky zaisťujú eleganciu a ľahkosť.

XXL zrkadlá

Tiež zrkadlá odrážajú dizajnový jazyk celej série a majú zaoblené hrany. Sú ideálnym doplnkom umývacieho priestoru. Horná plocha, ktorá je bezdotykovo ovládaná a stmievateľná, poskytuje dostatočné osvetlenie pre každú situáciu. Ostatné high-tech prvky sú diskrétne skryté vo vnútri zrkadla. Bezdotykovým ovládaním sa volí LED osvetlenie, stmievacie funkcie, zmena farby osvetlenia a vyhrievanie zrkadla. Vyhrievanie zaistí čistý pohľad do zrkadla aj po horúcej sprche.

 

Niečo chýba!

Aby bola kúpeľňa kompletná, je nutné ju doplniť o vhodné doplnky, ktoré pomôžu maximálne využiť každé miesto. Držiak uterákov, kruhový držiak uterákov, WC set alebo držiak na toaletný papier sú dnes dôležitou súčasťou kúpeľne. Duravit ponúka širokú škálu univerzálnych kúpeľňových doplnkov. Stačí si len vybrať.

WC a bidet

Rovnaké: WC & bidet od ME byStarck

ME by Starck WC a bidet dokonale dopĺňajú kúpeľňu. Svojím redukovaným a ikonickým dizajnom nie je dominantná v interiéri, ale ponecháva dostatok priestoru pre individualitu.

WC a bidety sú k dispozícii ako stojace, závesné, a Rimless® verzie. Pre večšie pohodlie si môžete vybrať bidetové WC sedátko SensoWash® Slim.

Vaňa

Dokonale koordinované

Dôsledná harmónia: Vaňa odráža tvar umývadiel a je prekvapivo jemná na dotyk. Materiál DuraSolid® umožňuje vyrobiť neuveriteľne tenkú hranu a tým zväčšuje vnútorný priestor vane. Oválny tvar je vždy impozantný – či už voľne stojaci, chrbtom k stene alebo v rohovej variante.

Voľne stojaca vaňa

Volne stojaca vaňa je dostupná s prepadom a chrómovým push-open ventilom. Aj v prevedení so sound systémom, ktorý sa ovláda cez Bluetooth.

Verzia chrbtom k stene a rohový variant

Verzia chrbtom k stene a rohový variant sú tiež dostupné s napúšťaním, sound systémom a pre tých,

Ktorí hľadajú extra komfort i s air systémom. Ten môže byť jednoducho vypnutý alebo zapnutý i prostredníctvom plochého diskrétneho ovládača.

V zhode: kúpeľňové batérie C.1 od Duravitu

Perfektný doplnok v Duravit dizajne:  kúpeľňové batérie C.1 od Duravitu. Navrhol Kurt Merkim Jr., je perfektné riešenie pre všetky moderné, architektonické, lineárne kúpeľňové série a riešenia.

Dobré dôvody

Séria Luv od dánskej dizajnérky Cecilie Manz je minimalistická, elegantná a jemne plynúca.

MISKY
+ Design: tvar oválu, štýl: elegantný
+ Koncept vhodný pre veľké kúpeľne, tak i pre hosťovské
+ Matné farby externé strany keramiky

VAŇE
+ Konzistentná nádväznosť dizajnu a štýlu
+ Pri rohovej a predstenovej verzii možnosť integovať ovládanie vaňovej batérie do hrany vane
+ Dostupné s napúštaním prepadom, Air-Systémom a sound systémom

NÁBYTOK, DOSKY A ZRKADLÁ
+ Atraktívne matné, lakované povrchy
+ Nábytkové nohy s integrovaným nastavením výšky
+ Dosky: imitácia kameňa, z vysoko kvalitnej živice
+ Nová generácia zrkadiel s bezdotykovými spínačmi

UROBTE UŽ DNES PRVÝ KROK K NOVEJ KÚPEĽNI. VYPLŇTE KONTAKTNÝ FORMULÁR A MY SA VÁM OZVEME S ĎALŠÍM POSTUPOM.

Chyba: Kontaktný formulár nebol nájdený.

 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov

     Odporučte svojim priateľom

     Pozrite sa späť na