NOVINKA od Villeroy & Boch: Zoznámte sa s obkladmi Marmochic

Úvod / Kúpeľne / Zaujímavosti zo sveta kúpeľní / NOVINKA od Villeroy & Boch: Zoznámte sa s obkladmi Marmochic

Štruktúra a farby pripomínajú ten najvzácnejší mramor. V odtieňoch, aké iba príroda dokáže namiešať. Spoznajte obklady Marmochic, jedinečnej línie od Villeroy & Boch, ktorá snúbi klasickú eleganciu minulosti s modernou súčasnosťou. 

Obklady a dlažby Marmochic sú inšpirované vznešenosťou starých benátskych palácov. Dýchajú luxusom, nadčasovosťou, dodávajú príbytku neprehliadnuteľný šarm. Stelesňujú silu a krehkosť prírody v jednom v tých najkrajších odtieňoch, aké dokáže namiešať.

Odtiene sú inšpirované tromi základnými typmi mramoru – Essential white bielym zlatom so sivým žilnatením a zlatými detailmi, The Dark illusion tmavým, veľmi elegantným kameňom so svetlým žilnatením a Deep Pearl pripomínajúcim lesklé sivé perly:

  

Variácie rozmerov ponúkajú nekonečné možnosti kúpeľňových riešení. Marmochic je dostupné ako mozaika s rozmermi 3,7 x 3,7 cm, ale aj ako veľkoformátový obklad so šírkou až 120 cm.

Informujte sa o ponuke jedinečných obkladov Marmochic v kúpeľňových štúdiách DOMOSS. Naši dizajnéri sa postarajú o všetko od prvotnej vizualizácie až po montáž a realizáciu vašej vysnívanej kúpeľne.

Fotogaléria

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov

     Odporučte svojim priateľom

     Pozrite sa späť na