Školenie plné vôní vďaka varnej doske BORA

Úvod / Kuchyne / Zaujímavosti zo sveta kuchýň / Školenie plné vôní vďaka varnej doske BORA

Vo štvrtok, 9.3.2023 sa po kuchynskom štúdiu DOMOSS v Bratislave šírili lahodné vône. Dôvodom bol nie len šikovný kuchár, ale najmä varná doska s integrovaným odsávačom BORA. Naši návrhári mali vďaka školeniu možnosť na vlastné oči vidieť, ako funguje digestor zakomponovaný na možno trochu netradičnom mieste – nie hore nad doskou, ale priamo v nej. 

Integrovaný odsávač BORA má niekoľko nesporných výhod. Napriek nízkej hlučnosti je mimoriadne efektívny, dizajn je hladký a čistý a kuchárovi nič nezavadzia vo výhľade – aj u vás doma tak môžete byť stále v kontakte s členmi rodiny aj popri tom, ako smažíte stejk. Netreba byť voči jeho funkcionalite skeptický, na svoje fungovanie využíva iba základné princípy fyzikálnych zákonov o prúdení vzduchu. 

Nevadí mu ani voda

Pýtate sa, čo sa stane s odsávačom v doske, ak vám vykypí hrniec s polievkou? Mali sme rovnakú otázku. Výsledok nám bol demonštrovaný s vyliatym pohárom vody. Na vlastné oči sme sa presvedčili, že pri tekutinách do objemu dva decilitre si pre zachovanie svojej funkcie nevyžaduje ani čistenie či vyliatie obsahu.

Príďte si to skúsiť aj vy. Navštívite naše kuchynské štúdiá a zoznámte sa so všetkými funkciami vystavených spotrebičov. Naši návrhári sa pravidelne školia, aby vám vedeli poskytnúť odborné poradenstvo a zariadiť vašu domácnosť tými najlepšími pomocníkmi, ktorí vám budú každodenne uľahčovať život.

Večera ako z reštaurácie

Pri varnej doske to nekončí. Vďaka konvektomatu vo vašej kuchyni si môžete dopriať reštauračný luxus každý deň. Revolučné varenie v pare, ktoré zároveň docieli chrumkavé kôrky vďaka vlastného odsávaniu. To znie dobre, však? Navštívite Kuchynské štúdio DOMOSS na Galvaniho ulici v Bratislave, prezrite a vyskúšajte si spotrebič a naši návrhári vám o všetkých funkciách povedia viac.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov