Galileo – integrovaný odsávač pár

Úvod / Kuchyne / Zaujímavosti zo sveta kuchýň / Galileo – integrovaný odsávač pár

ODSÁVAČ AKO SÚČASŤ VARNEJ DOSKY

Revolučný digestor GALILEO si zaslúži pozornosť vďaka svojim mnohými prednosťami.
Tento integrovaný odsávač pár značky FABER je takmer neviditeľný pretože, že je zabudovaný priamo vo varnej doske. Vy si tak môžete užívať varenie bez toho, aby vám neprekážal pri varení či bránil výhľadu, zároveň robí kuchyňu vzdušnejšou a vyžaduje len minimálnu starostlivosť pri čistení. Pary odsáva najkratšou cestou z varných nádob s prekvapivou účinnosťou. Motor je klasifikovaný v energetickej triede A +++, je vodeodolný, výkonný a výborne poslúži vďaka deviatim rýchlostiam odsávania. Unikátnou výhodou Galilea je, že v sebe kombinuje odsávač pár a varnú dosku.

 

 

Inštalácia tohto premysleného odsávača pár vo varnej doske nie je omnoho zložitejšia, než inštalácia klasickej varnej dosky. Navyše, vďaka svojej konštrukcii zaberie tento výrobok len veľmi málo miesta v skrinke.

Galileo odsávač pár

Odsávač pár Galileo je súčasťou varnej dosky.

Odsávač pár GALILEO vo varnej doske možno ľahko inštalovať do ostrovčeka alebo klasickej kuchynskej linky. Jeho výhodou je, že môže pracovať s odťahom mimo kuchyňu (potrubie možno viesť soklom skriniek) alebo ako recirkulačné zariadenie s recyklovateľným filtrom pomocou Recirkulačnej sady.
Jediným dotykom (typu “slide”) ovládate varné zóny aj odsávanie a varná indukčná časť má spojiteľné zóny. Liatinová mriežka prekrývajúca saciu časť môže byť použitá pre odloženie varnej nádoby.
Kazetový tukový filter je ukrytý v sacej štrbine a možno ho umývať v umývačke riadu. Tento filter je umiestnený pod takým uhlom, že v prípade pretečenia smeruje tekutinu do záchytného žliabku.

 

Kontaktujte nás, poradíme s výberom

  Preferované štúdio

  osobných údajov

  Fotogaléria

  Máte záujem? Napíšte nám!

  Vyberte preferované štúdio

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov

      Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

      Mám zájem o:

      osobných údajov

      Odporučte svojim priateľom

      Pozrite sa späť na