Home Connect: Novinky Bosch/Siemens – využite pri varení moderné technológie

Úvod / Kuchyne / Zaujímavosti zo sveta kuchýň / Home Connect: Novinky Bosch/Siemens – využite pri varení moderné technológie

Home Connect: Úplne nový rozmer starostlivosti o domácnosť

Potrpíte si na jedinečnosť, individuálny prístup, moderné technológie a profesionalitu? Chystáte sa na rekonštrukciu alebo si zariaďujete nové bývanie? Pripravili sme pre vás prehľad noviniek, ktoré stoja za pozornosť. Predstavili sme si ich nedávno v kuchynskom štúdiu DOMOSS na Galvaniho ulici v Bratislave počas brunchu s odborníkmi z Bosch/Siemens a Zuzanou Frešo, ktorá pre hostí pripravila skvelé raw pochúťky. 

Majte dokonalý prehľad o tom, čo máte v chladničke, hoci nie ste doma – cez telefón či tablet. Zapnite rúru ešte pred tým, než odomknete dvere na byte, pripravte kávu pre celú rodinu presne podľa ich chuťových preferencií iba stlačením tlačidla. To sú len drobné vychytávky z portfólia technológie Home Connect, ktorú priniesli do štúdií DOMOSS najmodernejšie spotrebiče Bosch.

Nahliadnite do chladničky, aj keď nie ste doma

Vďaka integrovanej kamere v chladničke môžete priamo v obchode na tablete alebo telefóne skontrolovať, aké potraviny vám doma vlastne chýbajú. A aby zostali potraviny dlhšie čerstvé, ponúka navyše Home Connect dôležité tipy pre ich uchovávanie a odporúčania, ktorú priehradku vybrať a akú teplotu nastaviť. Môžete tak vždy jednoducho vytvoriť dokonalé podmienky pre uchovanie svojich potravín.

Vaša práčka teraz vie všetko najlepšie – pre váš jednoduchší život

Neviete, ako správne nastaviť práčku pred praním? Odteraz sa tým už nemusíte zaoberať. Práčka to zvládne sama – pomocou funkcie Easy Start v aplikácii Home Connect. Stačí postupovať podľa návodu, nastaviť druh bielizne a úroveň znečistenia a spotrebič sám podľa zadaných informácií vyberie ten najvhodnejší program a zjednoduší vám tak domáce práce. S Home Connect navyše získate užitočné tipy alebo informácie o spotrebe vody aj energie. Práčka upozorní nielen na dokončenie cyklu a nutnosť vybratia bielizne, ale postráži tiež, či nedochádza prací prostriedok. Sušička zasa kontroluje a upozorňuje, kedy je potrebné vyčistiť filter alebo vyprázdniť nádržku na vodu.

Varná doska a odsávač pár ako dokonalý pár

Teraz môže vaša varná doska a odsávač pár fungovať v perfektnej synchronizácii a zaistiť optimálne odsávanie. Jednoducho ovládajte a kontrolujte nastavenie na diaľku na vašom chytrom telefóne alebo tablete. A ako bonus si vďaka aplikácii Home Connect vytvorte dokonalú atmosféru v kuchyni podľa aktuálnej nálady – s novým LED osvetlením na odsávači pár Bosch.

DOMOSS SIEMENS Galvaniho

Vynikajúcu hostinu ľahko a rýchlo zvládnu aj úplní začiatočníci

S rúrou s aplikáciou Home Connect získate celú kuchárku receptov na mieru daného modelu, tipy na varenie, názorné videá aj dôležité informácie o najbežnejších ingredienciách. Vďaka podrobnému návodu zvládne prípravu vynikajúceho menu hravo aj úplný začiatočník. Nastavenia pre prípravu vybraného pokrmu pošle aplikácia priamo do rúry. Stačí len vložiť jedlo dovnútra a potom sa nechať viesť. Na diaľku môžete jednoducho skontrolovať, v akej fáze sa proces nachádza a kedy presne je jedlo pripravené. Mimo domov sa môžete tiež uistiť, či ste rúru vypli.

Kde nájdete recept na rôzne kávové špeciality? V aplikácii vášho kávovaru

Veľmi jednoducho sa z vás môže stať skúsený barista – vďaka novému plno automatickému kávovaru s technológiou Home Connect. Vyberte si z mimoriadne širokej ponuky najrôznejších druhov kávy a uložte si svoje obľúbené nastavenia pomocou funkcie CoffeeWorld v rámci aplikácie. Jedinú vec, ktorú za vás neurobíme, je vychutnanie si lahodnej šálky práve pripravenej kávy.

Umývačka riadu sama upozorní, že dochádzajú tablety alebo leštidlo

Domáce práce zvládnete kedykoľvek a kdekoľvek. Vyberte Easy Start v aplikácii Home Connect a umývačka riadu vám odporučí najvhodnejší program pre váš riad. Získate tak navždy najlepšieho odborníka na umývanie riadu vo svojej domácnosti. Umývačka riadu navyše zasiela na chytrý telefón alebo tablet upozornenie, že doumývala, dochádza leštidlo alebo tablety.

DOMOSS SIEMENS Galvaniho

Bezpečnosť na prvom mieste

O svoju bezpečnosť sa báť nemusíte. Prístup k informáciám je možný len po prihlásení sa do užívateľského účtu pomocou Wi-Fi. Systém navyše nedovolí, aby ste sa prihlásili z nezabezpečenej siete bez hesla. Samozrejmosťou sú tiež bezpečnostné certifikáty, firewall na serveri a ochrana heslom.

Technológie nám uľahčujú život, vnášajú do životov komfort a sú skvelými spoločníkmi dynamického životného štýlu. Nechajte ich naplno vyniknúť vo vašej novej kuchyni z dielne kuchynských štúdií DOMOSS.

Skúsení dizajnéri z kuchynských a kúpeľňových štúdií DOMOSS premenia predstavy o vysnívanom bývaní na realitu. Už viac ako 20 rokov navrhujú a realizujú vybavenie domácností pre klientov na celom Slovensku. Postarajú sa o všetko od prvotnej vizualizácie až po montáž, s dokonalou starostlivosťou, poradenstvom a pomocou najmodernejších technológií a najnovších trendov vytvoríte spoločne ideálny domov.

Kuchynské a kúpeľňové štúdiá DOMOSS nájdete v Bratislave, v Trnave a v Trenčíne. Navštívte nás a príďte si novinky vyskúšať a pozrieť na vlastné oči. 

 

Fotogaléria

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov

     Odporučte svojim priateľom

     Pozrite sa späť na