Radiátory

Úvod / Sortiment / Radiátory

Kúpeľňový radiátor je praktickým doplnkom, no svojím dizajnom môže zapadať do jej celkového konceptu. Preč sú časy, kedy sa teplota v miestnosti korigovala nevzhľadným ohrievačom.

Vyberte si vhodnú veľkosť podľa rozmerov vašej kúpeľne a prevedenie podľa vášho vkusu. Klasický biely či chrómový radiátor, rovný alebo decentne zaoblený, s rúrkami na odkladanie uterákov alebo štýlový solitér.

Aktuálnym trendom je  revolučný vykurovací modul zabudovateľný do steny. Spája v sebe infračervené vykurovacie teleso, výkonný ventilátor a funkciu zohrievania a rýchleho sušenia uterákov. Jedinečný elektrický radiátor, ktorý sa dá vďaka minimalistickému dizajnu dokonale začleniť do modernej kúpeľňovej architektúry. Okrem výhody rýchleho a hygienického sušenia uterákov obsahuje aj úložný priestor, ktorý vám zaistí väčší poriadok v kúpeľni.

Ako si vybrať správny radiátor do kúpeľne?

 • Výkon
  Podľa veľkosti kúpeľne vyberáme výkon radiátora.
 • Zapojenie
  Musíme zvážiť možnosti zapojenia radiátora. Či už elektrický, teplovodný alebo kombinovaný.
 • Umiestnenie
  Momentálne si vieme vybrať s množstva druhov kúpeľňových radiátorov. Buď klasický radiátor k stene, štýlovo či účelovo vystúpený do miestnosti, alebo ako radiátor zabudovaný do steny.
 • V neposlednom rade tvar, dizajn a prevedenie

 

Vyberte si zo značiek

Máte záujem? Napíšte nám!

  Preferované štúdio:

  osobných údajov

  Pozrite sa späť na

  Sortiment