lak matt čierna | tosca

Kuchyňa industriálneho štýlu.

Úvod / Kuchyne / lak matt čierna | tosca

Kuchyňa industriálneho štýlu v odtieni Tosca. V tejto zostave sa stretávajú retro prvky s industriálnymi.

Odtiene tmavého lamina Tosca udávajú útulnejší tón celému interiéru na pozadí čierneho lamina Nanotech.

Technicky poňatá kuchyňa vhodná do mestského prostredia, hlavne loftových interiérov v revitalizovaných industriálnych zónach, alebo do prísne moderných stavieb. Veľkorysá ergonómia kuchyne maximálne využíva priestor vďaka zväčšenej hĺbke pracovnej dosky.

Materiál pracovných dosiek je HPL Antracit Ceramic a Ferro Bronzo, ktoré evokujú pláty použitého alebo skorodovaného kovu. Ich štruktúra je podobná, môžu byť preto spolu v kombinácii. Štýlovo sa hodí k industriálnemu nádychu kuchyne Tosca.

Pracovné dosky sú odolné proti nárazom, poškrabaniu a škvrnám. Výhoda je ich ľahká údržba. Zohľadňujú najnovšie trendy v dizajne kuchynského nábytku.

Drevo a kov

Otvorená miestnosť, kde je jedáleň spojená s kuchyňou, ladí a vzájomne sa doplňuje. Materiál na doske jedálneho stolu je rovnaký ako tmavý laminát Tosca použitý v celej kuchyni. Na stolovú dosku je možné zvoliť akýkoľvek materiál, ale vždy by mal byť v súlade s celou miestnosťou. Podnož stolu je z čierneho kovu, čo sa opát do industriálneho štýlu náramne hodí.

Kovové poličky vyriešia akúkoľvek potrebu mať niečo po ruke pri stolovaní, alebo poskytuje využitie pre dekorácie a kvetiny. Kombinuje v sebe estetiku a praktickosť.

Nápadité využitie priestoru

Roh kuchyne na pracovnej doske je využitý pre voľne stojace spotrebiče. Výsuvná nika s takto umiestneným spotrebičom nám zaistí jeho dobrú dostupnosť a použiteľnosť.

Presklenné plochy v tmavo sivom odtieni skla jšte viac evokujú atmosféru jednoduchej chladnej elegancie. Presklenné skrine slúžia nielen ako úložný priestor, ale tiež ako luxusné vitríny. Napríklad vysoká skrinka uprostred medzi spotrebičovými stĺpmi, alebo rohový box s posúvacími dvierkami na konci pracovnej dosky.

Posuvná sklenená zástena chráni zadnú stenu, je jednoducho nastaviteľná a dobre umývateľná. Zároveň slúži i ako dizajnový prvok.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov