lak lesk kashmir

Keď ani jeden roh nie je pravý.

Úvod / Kuchyne / lak lesk kashmir

Kuchynský dizajnér sa občas stretne s výzvou, ktorá zatieni všetky ostatné. Napríklad, ak má navrhnúť kuchynské riešenie do domu, v ktorom ani jeden roh nie je pravý. Naša návrhárka Darina Bušíková však dokázala pretvoriť náročnú výzvu do dokonalej kuchyne.

Podmienky si diktovala rodinná vŕba

Za atypickou kuchyňou sa skrýva krásny príbeh.Priamo na pozemku – v záhrade, stojí nádherná vŕba. Majitelia majú k nej blízky vzťah a chceli ju bezpodmienečne zachovať. Práve preto sa musel celý projekt domu dispozične prispôsobiť. Výsledkom je interiér so šikmými stenami a nepravidelnými uhlami. Aj napriek tejto ťažkej skúške sa nám však podarilo vytvoriť skutočne harmonickú kuchyňu,spomína s úsmevom Darina Bušíková, kuchynská dizajnérka z kuchynského štúdia DOMOSS Piešťany.

Výsledok, ktorý pohladí oko i dušu

Majitelia túžili po jednoduchosti, čistých líniách a harmónií. S tvorivým prístupom a nápaditými riešeniami našej dizajnérky sa to dokonale podarilo. V hlavnej úlohe stojí kuchyňa značky SYKORA z línie PURE KASHMIR s lesklými lakovanými dvierkami, ktorú dopĺňa keramická pracovná doska NEOLITH z firmy Polyston. Pre zútulnenie priestoru a prepojenie so zvyškom interiéru dizajnérka doplnila barové sedenie pultom z dubového masívu.

Stelesnenie najodvážnejších predstáv

Kuchyňa nie je len esteticky doladená, je aj úžasne funkčná – skrýva dostatok úložného priestoru, ponúka veľkú pracovnú plochu a dopĺňajú ju špičkové spotrebiče značky SIEMENS. Neprehliadnite tiež vinotéku a praktické podávacie okienko z kuchyne do jedálne, ktorým dizajnérka docielila presvetlenie priestoru v kuchynskej časti. Páči sa vám táto kuchyňa? Vedeli by ste si predstaviť podobnú aj u vás doma alebo máte pre našich dizajnérov ešte náročnejšiu výzvu? Navštvíte nás v jednom z naších kuchynských štúdií a radi naplníme vaše predstavy. 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov