Perfect Fjord Touch | dub straight

Investícia do budúcna, investícia do seba.

Úvod / Kuchyne / Perfect Fjord Touch | dub straight

Hovorí sa, že šťastie si za peniaze nekúpite. Majitelia tejto zostavy vám ale potvrdia, že sa k nemu viete priblížiť. Ich nová kuchyňa bola síce drahšia, ale od prvej chvíle im prináša neskutočnú radosť a potešenie. Aj s dvomi deťmi sa tu cítia báječne. Všade navôkol majú dostatok priestoru na každodenné varenie aj na rodinné stretnutia. Špičkové materiály ladne prepájajú klasický vzhľad s najmodernejšou funkčnosťou a luxusná žulová doska Green Olive je ako čerešnička na torte. Bola to väčšia investícia, za to ale vo všetkých ohľadoch rozumná, premyslená a dokonale zúžitkovaná. Pretože toto je kuchyňa na celý život.

Príroda u vás doma

Návrh kuchyne vychádza z konceptu presklených dverí, ktoré vedú na terasu s malebným výhľadom. Práve príroda a čerstvosť, zdravá strava a uvoľnený, vzdušný štýl ako v Provence (tak obľúbenom majiteľkou) zásadne ovplyvnili finálnu podobu zostavy. Odvíja sa od nej mentolovo zelená farba skriniek, zemitá šeď korpusu aj typ dvierok.

 

Sviežosť v celom priestore

Už mená použitých dizajnov napovedia: kuchyňa je v prevedení Perfect Fjord Touch s tmavým Dubom Straight. Nezvyčajná priestrannosť a uvoľnenosť sú tu všadeprítomné. Vzdialenosť od okien, rozmiestnenie jednotlivých zón i vkusne zakomponovanie rustikálnych dvier do technickej miestnosti – každý detail tu slúži svojmu účelu. Akému? V akejkoľvek chvíli dňa sa tu cítiť nespútane a šťastne.

Iba radosť, žiadna priemernosť

Veľkoryso poňatá je ako umývacia, tak aj prípravná zóna. Pracovná doska zo žuly sa vinie pozdĺž steny, pokračuje pod oknom a nadväzuje v rohu pod hornými skrinkami. Každý člen rodiny si tu v rovnaký čas môže pripravovať to svoje.

Monument v strede priestoru

Hlavnou dominantou kuchyne aj tak ostáva ostrovček – jeho žulová pracovná doska má oproti tej pod oknom dvojnásobnú hrúbku, slúži ako centrum pre varenie a zároveň po strane prepadáva dolu, čím vznikol elegantný, atypický stôl k sedeniu. Odsávač je zabudovaný do stropu priamo nad indukciou. Vo vnútri solitéru sa potom nachádza úložný priestor pre hrnce a ďalšie pomôcky k vareniu.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov