Lak Matt Xtreme Čierna | Dub Cognac

Kuchyňa s akváriom? Žiadne prianie nenechajte plávať

Úvod / Kuchyne / Lak Matt Xtreme Čierna | Dub Cognac

Kto by sa nechcel cítiť doma ako ryba vo vode? V tomto prípade sa porekadlo naplnilo doslova. prianie bolo dané hneď na začiatku – Chceme mať akvárium zabudované priamo do kuchynského ostrovčeka.” Čo sa inde nedalo alebo nevedelo, to sa pri kuchyni Sykora mohlo stať skutočnosťou. Bola to jedna z vecí, ktoré v konečnom súčte vytvorili zostavu, do ktorej sa majitelia okamžite a navždy zamilovali a ktorú všetky ich návštevy obdivujú s nemým úžasom.

V štúdiách DOMOSS vám splníme aj to najodvážnejšie prianie. S viac ako 30 rokmi skúseností na trhu bývania sa popasujeme s nerovnými stenami, atypmi i špeciálnymi požiadavkami. Kuchyňa Sykora v najvyššej kvalite, v dokonalom dizajne, ergonomická a na mieru presne pre vás. Dohodnite si nezáväznú konzultáciu v niektorom z našich štúdií a presvedčte sa sami, aké to je vniesť si domov kúsok luxusu.

Pre množstvo domácej pohody

Zostavu tvorí veľký blok skríň a horizontálnych skriniek v prevedení TOP zakomponovaných pri zadnej stene. V metrovom náskoku im predchádza solitér s umývacou zónou a akváriom. Funkčne aj štýlovo ide o pomyselnú vstupnú bránu do kuchárskeho územia. Tá oddeľuje a zároveň spája relaxačnú zónu v hale od tej kuchynskej a pracovnej. Po strane miestnosti sa nachádza rad veľkoformátových okien, z ktorých väčšinu dňa prichádza do hlavnej obytnej časti domu množstvo príjemného svetla. Nie len rybičky sa tu cítia ako v raji.

Doska plná života

Aby ostrovček mohol slúžiť všemožným gastro počinom a zároveň poskytoval bezpečné a vizuálne strhujúce útočisko plávajúcim tvorom, bolo nutné preňho skonštruovať špeciálny kovový model a opláštiť ho dvierkovinou. Navrchu je umiestnená laminátová pracovná doska Antracit Ceramic – jej rohový diel je možné odsunúť, vďaka čomu je akvárium zhora plne prístupné a obslužné.

Kuchyňa Sykora – keď chcete to najkrajšie

Prípravná časť zostavy s varnou doskou má svoje logické umiestnenie uprostred hlavného korpusu. Vľavo ju rámujú dve veľké chladničky, jedna monoklimatická, druhá s mrazničkou. Na opačnej strane je nainštalovaná vysoká potravinová skrinka a set spotrebičov Electrolux. 

 

Karamelové poličky, čierne skrinky, dokonalý dizajn

Dizajnový rytmus si kuchyňa drží pomocou farebného odlíšenia – skrine a police na bokoch nesú karamelovo hnedú farbu diktovanú materiálom dub cognac, zatiaľ čo centrálne skrinky a obloženie na to odpovedajú použitím čierneho matu Extreme Black Matt. Všetko je zjednotené čiernymi úchytkami v dvierkach, ktoré zakončujú zostavu ako podpis maestra.

Kvapka luxusu, more pohody

V tejto kuchyni cítite život v každom kúte a čas tu plynie tak, ako si sami určíte. Je to oáza plná pohybu a pokoja zároveň, kde vyplávajú na povrch len tie najkrajšie príbehy dňa. Navštívite Kuchynské štúdiá DOMOSS a vneste aj do vášho domova nezabudnuteľnú atmosféru, na vlnách ktorej sa môžete unášať každý deň.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov