lak matt čierna | evermatt biela

Pre nový štart a radosť bez konca.

Úvod / Kuchyne / lak matt čierna | evermatt biela

Mladí manželia, novostavba a osemmesačné dieťa. Život majiteľov tejto kuchyne nabral pred rokom a pol na obrátkach. Nové životné skúsenosti, nové pravidlá a povinnosti, ale tiež nové príležitosti a možnosti. Jednou z nich bolo zadovážiť si do nového domu aj novú kuchyňu. Bez kompromisov, presne takú, akú sú ju mladí rodičia vysnívali. Ich voľba padla na zostavu Sykora. Odporučili im ju známi, vysoká kvalita a špičkový dizajn bol zjavný aj pri osobnej návšteve v kuchynskom štúdiu.

Vysoké skrine, vysoký komfort

Hlavným staveným prvkom tejto kuchyne je zostava vysokých skríň v kombinovanom prevedení Matt čierna | Evermatt biela. Opticky sa drží pri stene, vo vnútri však ponúka množstvo nespútaného priestoru. Je osadená špičkovými spotrebičmi – z nich do popredia vystupuje dvojkrídlová americká chladnička.

Ostrovček

Pracovný ostrovček s pracovnou doskou Technistone Noble Pro Cloud. Veľkorysí solitér obsahuje umývacie aj varné centrum, na ktoré od stropu dohliada valcovitý odsávač a je zakončený servírovacím pultíkom s posedením a vstavanou vinotékou.

Zostava premyslená do detailov

Majitelia milujú dobrú kávu a tak v zostave nemôže chýbať kvalitný kávovar. Objavíte ho vo výsuvnej nike na ľavej strane zostavy. Hneď pod ním je umiestnená elegantná zásuvka na hrnčeky. Mikrovlnná rúra je skrytá v samostatnej skrinke nad rúrou. Neruší tak jednoliaty, exkluzívny vzhľad zostavy.

 

Tajná miestnosť, ktorou sa radi pochválite

Špeciálnou vychytávkou je tajná miestnosť v rohu. Má lomené dvierka, za ktorými sa skrýva množstvo úložného miesta s mimoriadne pohodlným vstupom a ergonómiou. Môžete tu mať tyčový vysávač ale aj extra rodinné balenie ovsených vločiek – čokoľvek treba, je tu.

 

Potravinová skrinka – pokladnica každej zostavy

Napravo od chladničky je zabudovaná potravinová skrinka so zásuvným systémom. Otvára sa pomocou technológie TipOn, stačí zľahka zatlačiť prstom alebo dlaňou a dvierka sa nečujne otvoria. Vertikálne radené šuplíky ponúkajú skvelý prehľad aj prístupnosť.

Ideálny priestor pre varenie

Priamo pod varným centrom v ostrovčeku našli svoje miesto pomôcky na varenie a tiež zásuvky na taniere a hrnce. Veľmi praktické riešenie, ktoré šetrí každý zbytočný krok a všetko čo potrebujete máte vždy po ruke.

 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:


  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:


   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:


    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:


     osobných údajov