lak matt čierna

Keď si chcete užiť krásny východ...aj západ.

Úvod / Kuchyne / lak matt čierna

Celý svet na jednom mieste. Niekedy sa podarí mať pod jednou strechou všetky odtiene aj emócie a umne ich skombinovať tak, že si v nich každý nájde to svoje. Táto realizácia kuchyne Sykora je presne taká. Pár z rozličných kútov sveta si vo svojom novo zrekonštruovanom dome prial zostavu, ktorá bude perfektne vyjadrovať ich životný štýl: prírodu ako na dlani a najmodernejšie technológie k tomu. Nech sa na to pozriete z ktorejkoľvek stany, podarilo sa.

Rozdelené drevom, spojené prírodou

Základ kuchyne tvoria dva korpusy v prevedení Xtreme v čiernom mate, ktoré v rohu oddeľuje drevený masívny stĺp s traverzou. Pri ďalšej stene, oproti presklenému oknu do záhrady, sa nachádza umývacia a prípravná zóna s efektným dizajnovým riešením vysokých skriniek, ktoré štylistikou pripomínajú kapitánsky mostík. Pretiahnuté až k stropu vzdušnú miestnosť elegantne ukotvia a zároveň z nej vyčnievajú priestorovo aj esteticky. Z praktických dôvodov sú bez úchytiek, s dotykovým otváraním Tip On.

Kuchyňa Sykora, plná prekvapení

Z bočnej strany je zostava doplnená 3D spotrebičovým centrom. Sprava aj z ľava sú umiestnené dve chladničky, medzi nimi v ideálnej obslužnej výške je nainštalovaná mikrovlnná rúra a rúra na pečenie. Centrum nie je vstavaná do steny, naopak z nej vystupuje, aby perfektne ladilo s otvoreným schodiskom vedľa. Vďaka tomu vznikla jedna z mnohých špecialít zostavy – skrytá miestnosť s potrebami na upratovanie.

Ako splnený sen

S prekvapivými detailmi, ktoré nie sú vidieť na prvý pohľad, i celkovým dizajnom, ktorý dokonale zapadá do rytmu miestnosti i života svojich majiteľov, táto kuchyňa predstavuje ostrov istoty, kde žiadny deň nie je všedný.

Dve umývačky, nekonečno čistého dizajnu

Spodné skrinky pod keramickou pracovnou doskou Neolit Basalt Black úchytky majú – čierne na čiernom pôsobí ako ďalší dizajnový akcent. Medzi dolnými skrinkami sú zabudované dve umývačky, takže v kuchyni je vždy čisto a nikde sa nepovaľuje špinavý riad.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov