lak mat xtreme biela | dub prírodný

Budúcnosť vzniká tu a teraz

Úvod / Kuchyne / lak mat xtreme biela | dub prírodný

Investícia do životného priestoru je jedným z najdôležitejších a najzmysluplnejších rozhodnutí, aké môžeme spraviť. Voľba bez kompromisov, ktorá odráža naše predstavy a potreby nielen dnes, ale aj do budúcna, sa nám niekoľkonásobne vráti. Pretože čím sa obklopujeme, tým sa stávame. Mladý pár si kúpou mezonetového bytu v Prahe splnil sen. A v jeho napĺňaní pokračoval aj pri plánovaní a realizácii kuchyne. Práve tá je totiž centrom všetkého. Ranných rituálov pred odchodom do práce, večerných siest i víkendového leňošenia. Neexistuje miesto, kde by sme sa nachádzali radšej.

Miesto, akému sa len tak niečo nevyrovná

Mladí partneri presne vedeli, čo chcú a išli si za tým. V štúdiách Sykora sa pristupuje ku každému riešeniu individuálne a s bezpodmienečnou oddanosťou kráse, funkčnosti a klientovi. Predstavy konzultujeme, návrhy zdokonaľujeme a konečnú zostavu vytvárame tak, aby dokonale spĺňala všetko, čo sa od nej očakáva.

 

Schody k podmanivosti

V tomto prípade dizajnový ráz bytu určilo čierne kovové schodisko medzi jednotlivými poschodiami. Túto individuálnu jedinečnosť sme sa snažili preniesť aj do kuchynskej zostavy. Okrem laminátových plôch v bielom mate Top Xtreme White v nej preto nechýbajú čierne prvky – nápadité aj prakticky navrhnuté tak, aby ladili s celkovým vyznením a zároveň podporili osobitnosť každého centimetra. Čierne sú spotrebiče aj drez s batériou, rovnako ako nohy jedálenského stola. Aby sa industrálny vzhľad tmavého kovu odľahčil, okrem bielej estetiky je do zostavy zakomponovaný dekór Dubu prírodného na dvierkach horných skriniek, zástene, pracovných doskách i na doske stola. Kuchyňa tak pôsobí útulne. 

Priestor s výklenkami, no bez limitov

Ďalšou výzvou bolo využitie výklenku, ktorý sa v priestore nachádza. Atypické umiestnenie zostavy pod schodmi si vyžiadalo špeciálne šikminové riešenie skriniek a vysunutie varnej zóny smerom do miestnosti. Na konci ľavého krídla kuchyne sa nachádza chladnička Liebherr, ktorá tak ako ostatné skrinky disponuje elegantnými zafrézovanými úchytkami z nerezu. Nechýba ani decentné podsvietenie a neviditeľný odsávač.

 

Kuchyňa Sykora, na mieru vašim snom

Časom pod schodisko pribudne aj vinotéka. Už teraz si ale zostavu aj byť užíva mladý pár plnými dúškami. Krásna na pohľad, funkčná na dotyk, potešujúca pre všetky zmysly. Kuchyňa taká, aký by mal byť život sám. Pretože ako sa hovorí, v čom žijeme, to sa odzrkadľuje v tom, ako žijeme.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:


  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:


   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:


    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:


     osobných údajov