Lak mat Magnólia | dub prírodný

Keď jedna kuchyňa nestačí

Úvod / Kuchyne / Lak mat Magnólia | dub prírodný

Kuchyňa, ktorá svojim štýlom kopíruje celý charakter bratislavského domu zasadeného do hradného kopca hneď vedľa parlamentu – klasická, kvalitná a nekompromisná. Rustikálne prevedenie podvihuje tradičný štýl a moderné vybavenie zase umožňuje majiteľom naplno využívať jej potenciál.
V dome sa nenachádza len jedna kuchyňa, ale hneď tri. Všetky v podobnom klasickom štýle, ktorý je umocnený použitím žuly na podlahe, stenách a aj na pracovnej doske. Vo všetkých kuchyniach bol kladený vysoký nárok na kvalitu a programové vybavenie spotrebičov, keďže majitelia sú vášniví kuchári. Prezrádza to aj voľne stojaci sporák, ktorý je v tejto kuchyne bezpochyby dominantou. Prevedenie skriniek vo farbe magnólia v kombinácii s dubom prírodným decentne spája vyžarovanie všetkých troch kuchýň.

Dokonalý a pohodlný výsledok

Všetky tri kuchyne v tomto dome začali majitelia riešiť v čase pandémie. To samozrejme vyžadovalo špecifický prístup v celom procese plánovania. Väčšina stretnutí a konzultácii tak prebehla online. V našich štúdiách naďalej ponúkame túto možnosť pre všetkých klientov, ktorí sú zďaleka alebo majú vyťažený harmonogram. Bez problémov sa s vami vieme spojiť cez Teams a plnohodnotne nahradiť osobné stretnutie. Kontaktujte nás s touto požiadavkou a všetko vám vysvetlíme.

Kvalitné spotrebiče sú nutnosť

Klienti v tomto dome mali na spotrebiče skutočne vysoké nároky. Požadovali nielen kvalitu, ale aj najnovšie technológie, ktoré im budú uľahčovať každodenné varenie. V tomto priestore prevládajú špičkové značky spotrebičov ako Miele a Liebherr, pri ktorých sa na prvotriednosť môžete skutočne spoľahnúť. V našich showroomoch vám na vystavených modelom predvedieme všetky funkcie a na základe vašich potrieb a zvykov v kuchyni vám poradíme vhodné spotrebiče práve pre vás.

Žula ako základný kameň

Žulová pracovná doska pôsobí majestátnym a luxusným dojmom v každej kuchyni. V tomto dome všetky tri kuchyne spája a krásne podčiarkuje klasický štýl. Žula je najčastejšie voleným materiálom pri pracovných doskách z prírodného kameňa. Je veľmi odolná voči zaťaženiu, vode aj vysokým teplotám. Pevnosť a trvácnosť sú jej hlavné kvality. Taktiež sa nemusíte obávať, že ju poškriabete – a do konca ani vtedy, ak budete krájať priamo na nej.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov