Lak mat Grafit| dub prírodný

Rekonštrukcia s dokonalým výsledkom

Úvod / Kuchyne / Lak mat Grafit| dub prírodný

V tomto priestore sme sa popasovali so staršou kuchyňou, ktorú sme vymieňali za novú. Klientka mala veľmi jasnú predstavu, čo chce a čo nie, a tak celý priebeh plánovania prebehol veľmi hladko a rýchlo, do plnej spokojnosti majiteľky. Prvou z požiadaviek bolo kvalitné spracovanie, na čo sa pri kuchyniach Sykora môžete spoľahnúť absolútne bez obáv. Táto kuchyňa bude vyzerať ako nová celé dekády a prvotná investícia do nej sa stopercentne oplatí. Priestor vydrží aj dizajnovo, a to vďaka nadčasovým farbám a materiálom, ktoré len nezovšednejú. Kombinácia tmavých matných a lesklých bielych skriniek je záruka neutrálnosti. A ak takto skombinovanú linku doplníte ešte o prvok dreva, akým je v tomto prípade dub prírodný, ako je to aj v tomto prípade, dizajnovo nie je čo riešiť.

Sklenená zástena

Okrem kvality požadovala klientka aj čisté línie a sklenenú zástenu. Tá je v tomto prípade extra dlhá, čo sa mlže zdať ako výzva pri realizácii, no inštalácia prebehla hladko a bez problémov. Sklená zástena je veľmi praktické riešenie do mnohých priestorov, veľmi ľahko sa udržuje čistá a pôsobí vždy elegantne. Navyše sa dá na ňu aplikovať ľubovoľný dizajn.

Pracovná doska

Keď kvalita, tak poriadna, a to sa odzrkadlilo aj na výbere pracovnej dosky. Zvolená bola doska Silestone Negro Tebas. Materiálovo sa jedná o technický kameň, ktorý sa vyznačuje svojou výnimočnou trvácnosťou. Je vysoko odolný voči poškriabaniu, vysokým teplotám či rôznym iným vplyvom každodenného používania. Navyše vďaka veľmi nízkej pórovitosti nenasáva tekutiny, pachy ani baktérie, a tak je veľmi hygienický a odolný voči tvorbe škvŕn.

Kuchyňa až za roh

Elegantné spojenie priestoru, ktoré nielen dobre vyzerá, ale je aj veľmi šikovné. Na poličku, ktorá je v prevedení Dub prírodný, rovnako, ako vrchné skrinky v kuchyni, si môže majiteľka umiestniť kuchárske knihy či estetické koreničky. Nenápadné prelínanie z kuchynského priestoru do zvyšku miestnosti tu funguje ako nenápadný detail.

Keď spotrebič zmení predstavy

Žiadna kvalitná kuchyňa nemôže fungovať bez kvalitných spotrebičov. V tomto priestore to zabezpečuje značka Siemens. Čerešničkou je však varný panel s integrovaným odsávačom Bora. Zákazníčka mala pôvodne inú predstavu, avšak keď varnú dosku videla v našom showroome a dizajnér jej predviedol všetky jej funkcie, uchvátila ju natoľko, že sa rozhodla pre takéto riešenie. Navyše tým získala aj priestor vo vrchných skrinkách, keďže viac nepotrebovala miesto na klasický digestor.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov