lak lesk kashmir | dub cognac

Čo inde nejde, to je pri kuchyniach Sykora štandard.

Úvod / Kuchyne / lak lesk kashmir | dub cognac

Nejde to, nevieme to…koľkokrát ste sa stretli s podobnými reakciami? My však máme radi unikátne zadania a inovatívne riešenia. Veríme vo výnimočnosť a pokiaľ vaša kuchyňa má byť skutočne odrazom vás, musí byť iná, originálna, mimoriadna. Majitelia tejto konkrétnej zostavy boli so svojimi nárokmi u iných výrobcov odmietnutí, až narazili na nás – a podľa ich slov konečne získali presne to, čo chceli. Špičkovú kuchynskú zostavu s nápaditými prvkami a špičkovým dizajnom. Ide to, vieme to – to sú poznávacie znaky tejto kuchyne značky Sykora.

Zostava do U – umenie uchvátiť

Táto zostava má pôdorys obráteného U – s dlhou pracovnou doskou v prevedení Pietra Grey a s bočnými skrinkami po stranách. Už tak veľkorysý priestor je naviac korunovaný protiľahlým ostrovčekom s varným centrom a prípravnou plochou. Vďaka tomu je všetko v kuchyni na dosah, prakticky prepojené a elegantne zladené. Okno nad umývacou zónou prepúšťa množstvo denného svetla, ktoré sa krásne odráža na dvierkach v dizajne Pure Kashmir a v drevodekóre Cognac. Toto je recept na krásu, ktorá uchváti všetky zmysly.

Úložné priestory, kam sa pozriete, aj tam, kde ich nevidíte

V ľavom rohu kuchyne je umiestnené jedno z tajomstiev zostavy, na ktoré majitelia nedajú dopustiť a ktorú im chvália všetci hostia. Ide o skrytú miestnosť za drevenou stenou – vo vnútri sa nachádza druhá chladnička a policový systém na trvanlivé potraviny a nápoje. Špecialitou tejto kuchyne Sykora je skrinka na whisky. S atmosferickým osvetlením a vybranými zásobami vytvára kútik, okolo ktorého je ťažké len ľahostajne prejsť.

Detaily rozhodujú

Táto kuchynská zostava disponuje celou radou premyslených detailov. Patrí k nim aj umývacie centrom na pracovnej doske pod oknom. Drezová batéria je navrhnutá tak, aby sa dali otvárať obe krídla okna. V pravom ramene zostavy sa nachádza vysoká potravinová skrinka. Obsahuje sedem poličiek, ktoré sa dajú ľubovoľne nastavovať, takže sa do nich vojde čokoľvek je potrebné.

 

Kôš, ktorý myslí na prírodu

Priamo do solitéru je začlenený aj delený kôš so sekciami na rôzne druhy odpadu. Keďže je umiestnený pod drezom, je tu použitá hliníková Aqua doska. V prípade úniku vody zabráni škodám – zachytí tekutinu a nedovolí jej poškodiť skrinku.

Ostrovček praktickosti

Pracovný ostrovček disponuje výsuvmi po oboch stranách. Sú určené na vysoké fľaše, korenie a oleje. Medzi nimi sa nachádzajú hlboké šuplíky na riady a hrnce. aj tu všetko hrá do rúk tým, ktorí majú radi chytrú ergonómiu.

S chuťou do varenia poobedňajšej kávy

Za tajnou miestnosťou s vstavanou chladničkou nadväzuje technologická stena. Okrem rúry je tu aj výsuvná nika s kávovarom. Hneď pod ním majú majitelia zásuvku s hrnčekmi a šálkami. Keď máte chuť na dobrú kávu, nič vám nestojí v ceste.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov