lak lesk kashmir | antracit ceramic

Láska na prvý pohľad.

Úvod / Kuchyne / lak lesk kashmir | antracit ceramic

Mladá rodina s malým dieťatkom mala častú cestu okolo jedného zo štúdii Sykora a vždy, keď išlo okolo, ich oči skĺzli na výstavnú zostavu za výkladom. Ukázalo a, že to bola láska na prvý pohľad. takže keď prvý krát vošli dovnútra, bolo rozhodnuté. „Chceme presne túto kuchyňu a žiadnu inú.“ Vzhľadom na kvalitu prevedenia a nadčasový dizajn si trúfame povedať že pôjde o vzťah minimálne na niekoľko desaťročí.

 

Pre tie najlepšie ročníky

Na druhej strane solitéru bystrý zrak a vyberavý nos odhalí ďalšiu magickú záležitosť – vstavanú vinotéku. Jeden ročník vedľa druhého, lebo dobré veci sú preverené časom. Samotná pracovná doska nesie katalógové označenie Antracit Ceramic a majitelia totožný materiál využili aj do výklenku naproti umývacieho centra.

Budúcnosť je harmonická

Hlavné kúzlo tejto zostavy spočíva v perfektnej harmónii. Biele plochy sa striedajú so sivou stierkou a rovnako tónovaným obložením. Vysoké skrine tiahnuce sa až po strop v prevedení Kashmir lak lesk dopĺňa rovnako široký a rovnako dizajnovaný ostrovček – s predĺžením v podobe barového pultu z masívneho dubu. Práve na ňom sa servírujú rozprávkové raňajky.

Výstavný šarm pre každú príležitosť

Skrinková časť obsahuje okrem spotrebičovej steny a výklenku s prípravnou zónou tiež veľkorysé zásuvky na všetko potrebné – od hrncov po organizéry na koreniny alebo vysoké fľaše. Výnimočná ergonómia a praktickosť boli jedny z vecí, ktoré mladý pár s citom pre detail tak oslovili. Aj preto má napríklad varná doska zabudovaný odsávač, šetrí sa tak miesto.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov