Lak lesk biela | sivá

Na vlnách splnených predstáv

Úvod / Kuchyne / Lak lesk biela | sivá

Byť v živote pri kormidle znamená nerobiť kompromisy a neuznávať ústupky. V bezbrehom svete možností zvoliť vlastnú vytúženú cestu a kurz. Táto realizácia je dôkazom, že keď sa spojí jasná predstava a dokonalé prevedenie, skvelý výsledok nie je nikdy ďaleko. Keď po točitých schodoch zostúpite do kuchyne, svet okolo vás sa pred vami zhupne a vynorí ako vysnívaná oáza, v ktorej máte všetko po ruke a zároveň môžete neustále objavovať a prekračovať hranice bežného. Predstavujeme zostavu Sykora, ktorá vás bude unášať na vlnách absolútnej spokojnosti. Pôsobí nadpozemsky, aj keď nikdy neopustí suchú zem. Pripravená k vašim rozkazom, kapitán.

Biela, jasná, nekonečná, ako život na jachte

Celá novostavba je koncipovaná ako loď na súši, svojim tvarom asociuje jachtu a nájdete v nej salón, lodné schodisko aj kapitánsky mostík. Stredobodom všetkého je samozrejme kuchyňa, priestranná a vzdušná, aby poskytovala dostatok miesta k veľkolepým párty rovnako ako neohraničené príležitosti k ambicióznym vyhliadkam. Prevedená v ultra bielej so sivými akcentami pripomína krídla čajky, čo sa práve na horizonte odráža od hladiny. Luxusné materiály najvyššej kvality lemujú každý centimeter kuchyne, v ktorej sa čas nikdy neunaví.

Poháňaná fantáziou, ukotvená v realite

Základ zostavy tvoria lesklé lakované dvierka pure v lesklom odtieni bielej a sivej. Sotva rozpoznateľné záhyby moderného dizajnu sa tu prepájajú do jednoliatej rovnováhy a vyhladzujú sa do okúzľujúceho rytmu. Ako keď jemne šumí oceán a vy viete, že toto je jediné miesto, kde práve chcete byť. Ukotvenie v realite naopak prinášajú obklady z dyhy Dubu kartáčovaného, ktoré prenikajú cez penovú bielu a prinášajú istoty, že všetko je presne tam, kde byť má.

 

Váš domovský prístav, odkiaľ máte na dosah celý svet

Harmónia v pohybe doslova dýcha z každého kúta. Špičkové spotrebiče Siemens StudioLine obklopuje z jednej strany umývacie centrum, z druhej zase dve vysoké skrinky s dômyselne prepracovaným organizérom. Medzi nimi sú rozosiate dekoratívne a odkladacie niky. Na jednej z horných skriniek si bystré oči všimnú netradičné odsávanie vzduchu.

Ostrovček, ktorý sa doslova leskne ako sklo

V premyslenej dimenzii nemôže chýbať ani ostrovček, ktorý disciplinovane čaká na povel k akcii. Disponuje  varnou doskou, prípravnou zónou a zhora namiereným odsávačom. Nadštandardná pracovná doska zaujme nielen päťcentimetrovou hrúbkou, ale aj dizajnom Polystone Ultra White alebo nápaditým tvarovaním hrán baru. Vyvrcholením exkluzívneho riešenie je sklo Onyx Grey, ktoré slúži ako zástena pri pohľadovej časti baru a pri okne.

 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov