Lak lesk biela | evermatt zlatá

Zlatá kuchyňa Sykora. Noblesa, ktorá vynikne.

Úvod / Kuchyne / Lak lesk biela | evermatt zlatá

Zlatý rez, zlaté oko, zlatý stred alebo zlaté líčenie. V dizajne a vizuálnom priemysle má zlatá svoje nenahraditeľné miesto, ktoré prezentuje vysokú hodnotu, podmanivosť a profesionálnu kvalitu. Mladí majitelia z Ukrajiny preto po niekoľkých rokoch do svojho domu zháňali kuchyňu v zlatom odtieni. Z estetických aj rodinných dôvodov je pre nich táto farba príznačná, definuje a rozprestiera sa po celom interiéri, od stien a kovaní na schodisku po lemovanie v spálni. Zlatú zostavu im však žiadne z oslovených kuchynských štúdií nevedelo spraviť. U Sykoru našli odpovedajúce riešenie použitím špeciálneho laku Gold Evermatt. Výsledok? Keby išlo o majstrovskú kuchyňu, berie táto zostava jasné zlato.

Materiálová poézia, kvalita jedna báseň

Aj keď ide o kuchyňu používanú už niekoľko rokov, vyzerá stále ako nová. Majitelia si pochvaľujú, že zlatá perfektne vzdoruje času aj výkyvom trendov. Je reprezentatívna a svojim spôsobom okázalo pôsobivá po celé generácie. Dvierka v zlatom laku Gold Evermatt a plochy s bielym leskom sú naviac vyšperkované drezom a pracovnou doskou z technického kameňa Poetic Black. Vzájomne sa harmonicky dopĺňajú a do žiary zlata vnášajú trochu každodennej robustnosti a stability. Rovnaký materiál je použitý tiež na televíznu zástenu v hale. Pretože detaily rozhodujú aj tam, kde sa luxus podáva vo veľkom.

Od začiatku až po okraje prvotriedna

Zatiaľ čo zlatá sa dá považovať za nevšednú a mimoriadnu, usporiadanie kuchyne do obráteného písmena U je naopak nanajvýš praktické. Aj bez dnes tak obľúbeného ostrovčeka ponúka množstvo pracovného miesta. Jednotlivé zóny na seba komfortne nadväzujú. Dvojkrídlové okno vnáša do miestnosti dostatok prirodzeného svetla, o zvyšok sa postará zdobený luster a taktiež skrinky, ktoré sú podsvietené. Priestor je kompletne využitý bez toho, aby sa ukrojilo z komfortu. Rohové horné boxy majú po celej svojej výške výsuvy, takže sú skvele prístupné.

Päťhviezdičkový pôžitok každý deň

Okrem zlatého charakteru tvoria dominantu zostavy špičkové spotrebiče Miele vrátane veľkej vstavanej americkej chladničky s dvomi zásuvkami pre mrazničku a vinotéky, ktorá sa otvára na dotyk. Tu je všetko vyriešené na maximum. Každodenné využitie a spokojnosť prináša napríklad aj ohrevná zásuvka na taniere – pre niekoho možno zbytočný prepych, ale kto raz vyskúša, už nemôže inak. Aj doma si môžete pripadať ako v michelinskej reštaurácii so všetkým servisom, čo k tomu patrí.

Zlaté pravidlo

Táto kuchyňa – rovnako ako jej majitelia – vystupuje z davu. je okúzľujúca, žiarivá, zo zlatého veku interiérového dizajnu a zároveň dokonale funkčná a výkonná. U Sykoru sa plnia sny, ktoré sú inde nedosiahnuteľné.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov