lak lesk biela | dub kamenný

Čiernobiela kuchyňa, ktorá hrá všetkými farbami.

Úvod / Kuchyne / lak lesk biela | dub kamenný

Legendárna kombinácia? Nadčasová elegancia? Ikonický dizajn? Spojenie bielej s čiernou má množstvo zavedených pomenovaní a všetky sú na mieste. Aj v tomto prípade vytvára mix svetlých plôch s tmavými prvkami až mysticky sviežu atmosféru, v ktorej sa dynamicky striedajú nielen farby, ale aj pocity – od prvotného úžasu cez nadšenie až po radostné uspokojenie z výbornej voľby. Čiernobiela kuchyňa nikdy nezovšednie, rovnako ako nezostarne jej vizuálna príťažlivosť. Mladí manželia stavili v spolupráci s dizajnérkou Sykora na zostavu v bielom korpuse Top lak lesk White v kontraste s tmavým drezom, tmavým obložením a atypickou čiernou batériou. Aktraktívny vzhľad sa tu stretáva s praktickosťou a organizovaný rád s čistou, veľkorysou vzdušnosťou. Všetko realizované v jedinečnom, na mieru vytvorenom projekte.

Ostrovček s barovým pultom

Oproti umývaciemu centru je situovaný sofistikovaný ostrovček, ktorý obsahuje pracovnú dosku – v súlade s konceptom v tmavom prevedení – ležiacu na priestranných bielych boxoch s výsuvnými zásuvkami a šuplíkmi. Doska postupne prechádza na vyvýšený barový pult v dekóre Dub kamenný. Drevitá farba skvele nadväzuje na všadeprítomný rytmus bielej s čiernou. Využila sa preto aj na ďalší nábytok: Klientom sa okrem kuchyne robil aj jedálenský stôl z prírodného dubu.

Množstvo priestoru nielen na kuchynské čary

Majitelia majú polročné dieťa a aj to hralo pri návrhu významnú rolu. Každý detail bol premyslený tak, aby bol nie len krásny a komfortný, ale aj funkčný a času vzdorný. Umývacie centrum sa preto nachádza pri stene, rámované zostavou horných a dolných skriniek, čo ponúka množstvo úložného priestoru.

Jednoducho, funkčne, moderne

Drez je z oboch strán obklopený skriňami na spotrebiče – vľavo má svoje miesto vstavaná mikrovlnná rúra a rúra na pečenie AEG, zatiaľ čo vpravo je umiestnená monoklimatická chladnička s mrazničkou. Pohodlné a zároveň účelné. Na potraviny je vyčlenená samostatná špajza.

Jedna kuchyňa, nespočetne veľa potešenia

Celá zostava je plná premyslených detailov, nápaditých zložení do funkčného, podmanivého celku. Nad solitér naša dizajnérka vymyslela znížený strop s integrovaným odsávačom pár – už tak pôsobivá harmónia miestnosti tým dostala nový rozmer. Výsledkom je kuchyňa v čiernobielom dizajne, ktorá napriek tomu hrá farbami. Dosýta a naplno.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov