Lak lesk biela | attic wood

Nádherne biela, a pritom hrajúca všetkými farbami.

Úvod / Kuchyne / Lak lesk biela | attic wood

Veľkolepý dom vyžaduje veľkolepú kuchyňu. Práve ona je totiž jeho dušou i srdcom. Tu sa pretína každodenný život rodiny a uspokojenie individuálnych potrieb. Aktuálna kuchyňa je už druhá od Sykoru, ktorú si majitelia zadovážili. A tým to nekončí, čoskoro do ich ďalšieho domu pribudne tretia. Pretože taký pomer ceny a výkonu u nikoho iného nenašli.

Úplne nová, a aj tak hneď najlepší ročník

Majitelia majú už odrastené deti a tak aj viac času pre vlastné potreby. V kuchyni tak nechýba gril ani vstavaná vinotéka. Nachádza sa z vonkajšej strany ostrovčeka, poskytuje perfektnú klímu pre vybrané vínne ročníky a zo strán ju naviac obklopujú výsuvy na ďalšie obľúbené nápoje.

Luxusná a praktická aj na pohľad

Kuchyňa nadväzuje na spoločenskú miestnosť a veľký televízor, kde sa rodina večer stretáva. Veľmi si pochvaľujú otvorený a vzdušný priestor, ktorý je veľmi praktický a vzhľadom k prevedeniu a zvoleným materiálom tiež nanajvýš reprezentatívny. Vysoké skrinky sú kryté doskami Top Premium White Lesk a týčia sa od leštenej podlahy až k vysokému stropu. Medzi nimi je umiestnené umývacie centrum a tiež stena so spotrebičmi.

Jedna svetlá stránka za druhou

Biela farba, vysoko kvalitný lak a rafinované použitie čiernych doplnkov robia z tejto kuchyne doslova oázu pokoja a elegancie. Jej neprehliadnuteľnou svetlou stránkou sú aj nekonečné presklené dvere na terasu, ktoré tvoria obvodovú stenu oproti ostrovčeka. V tejto zostave sa budete cítiť päťhviezdičkovo. Na opačnej strane sú dve potravinové skrine vedľa seba. Výsuvy sú dobre dostupné, prehľadné a poskytujú množstvo úložného priestoru.

Privediete do varu, udržíte v chlade

Ostrovček obložený drevom Attic Wood je zastrešený veľkorysou pracovnou doskou z keramiky v dokonale ladiacom odtieni Neolit Artic White. Za zmienku stojí, že solitér je natoľko široký, že sedenie môže byť situované z bočnej strany. Nad varnou zónou je do stropu zabudovaný odsávač. Ďalší detail, ktorý povyšuje zostavu nad bežné štandardy a prepožičiava jej dizajnovú nevšednosť. Ostrovček okrem už spomenutej vinotéky poskytuje množstvo vnútorného priestoru tiež na ukladanie hrncov a pomôcok na varenie. Je tu aj pojazdná skrinka na oleje a korenia.

           

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov