Lak lesk biela

Umenie v kuchyni.

Úvod / Kuchyne / Lak lesk biela

Umenie má v tejto kuchyni viacero podôb. Netýka sa iba výtvorov šikovného kuchára, ale aj výrazného abstraktného diela na stene, ktorý inak jednofarebnú kuchyňu v prevedení Lak Lesk Biela rafinovane rozbíja a vnáša do nej celkom nový, moderný akcent. Na miesto, kde si väčšina ľudí predstavuje úložné skrinky, sa milovníci umenia rozhodli zvoliť skutočne pútavý a netradičný prvok a dali tak kuchyni jej vlastný charakter. Okrem toho bolo základnou požiadavkou majiteľov vyčistiť pracovnú plochu od všetkých rušivých elementov. Túžili po čistom priestore, v ktorom nebude vôbec nič navyše.

Nahliadnite dnu

V rohu pracovnej linky sa schováva hriankovač a varná kanvica. Vedľa vstavanej mikrovlnky a rúry Siemens sa zase v skrinke nachádza výsuvná polička, na ktorej sa vyníma kávovar. Keď spraví svoju prácu, majitelia ho opäť zasunú, zavrú skrinku a behom chvíľočky tak majú opäť upratané.

Je tu všetko, no šikovne skryté

Keď sa rozhliadnete navôkol, pohľad sa vám na ničom nezastaví. Skĺzne plynule po čistých pracovných plochách, na ktorých absolútne nič nezavadzia. Táto kuchyňa však skrýva niekoľko tajomstiev, ktoré zabezpečujú, že napriek uhladenému vzhľadu pripravená na všetko a majiteľom každodenne spoľahlivo slúži.

Rafinovaný detail pre ešte čistejší priestor

Vedľa keramického a dobre udržiavateľného drezu so sprchovou batériou Blanco nenájdete klasický odkvapkávač. Namiesto toho sú drážky vyfrézované priamo do pracovnej dosky. Zároveň je jemne vyspádovaný, voda tak plynule odtečie späť do drezu. Prečo utierať a umývať linku, keď to zvládne aj sama?

Hladká línia, odolný povrch

Varné centrum je zasadené do priestoru, aby majitelia pri príprave jedál ostali stále v centre diania. Varná doska značky Bora má v sebe integrovaný odsávač pár a je zafrézovaná priamo do pracovnej dosky z technického kameňa. Bez škár a odskokov tak nielen že pôsobí hladko pre oči, no zároveň sa celá plocha veľmi ľahko udržuje a čistí. Technický kameň sa vyznačuje svojou trvácnosťou a odolnosťou voči vysokým teplotám či škrabancom. Je obľúbenou voľbou v mnohých kuchyniach.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov