lak evermatt terrabrown | dub cognac

Tmavá, ktorá zažiari.

Úvod / Kuchyne / lak evermatt terrabrown | dub cognac

Kuchyne Sykora sa riadia pravidlom, že kvalita by mala byť vidieť na prvý pohľad. A že ten pohľad musí byť krásny. Nech sa pozriete z ktoréhokoľvek uhla, táto kuchyňa spĺňa najvyššie požiadavky na úroveň materiálov, spracovania i dizajnu. Priestor má úžasné praktické vlastnosti a nezameniteľný užívateľský komfort.

Trendové a nadčasové zároveň

Vzhľadom na veľkorysé okná, ktoré prepúšťajú do interiéru množstvo prirodzeného svetla, je kuchynská zostava navrhnutá a vyrobená v tmavom prevedení s dekórom dreva Dub Cognac a lakovanými dvierkami Evermatt v odtiene Terrabrown. Tmavé farby sú trendy a zároveň nadčasové a vzdušnej miestnosti prepožičiavajú potrebnú útulnosť. Tmavé sú aj úchytky, aby všetko do detailu ladilo. Patrí sa dodať, že vybraná povrchová úprava dvierok má špeciálnu vrstvu, na ktorej nezostávajú odtlačky prstov a povrch sa preto ľahko udržuje.

Dva bloky, jedno praktické riešenie

Zostavu tvorí architektonický blok vstavaných skriniek a samostatného ostrovčeka. Táto kombinácia je aktuálne u klientov veľmi obľúbená, okrem iného aj vďaka skvelej ergonómii. Všetko totiž máte jednoducho po ruke. Skrinková časť je z jednej strany rámovaná rúrou Siemens, z druhej strany chladničkou rovnakej značky. Medzi nimi sa nachádza umývacie centrum s poličkou. Pracovná doska je z laminátu v odtieni Antracit Ceramic. Rovnaký materiál je použitý aj na ostrovčeku.

 

 

Splnenie vašich štandardov

Na priestrannom solitéri je položená indukčná doska. V spodnej zóne ostrovčeka sú umiestnené priestranné výsuvné šuplíky a boxy. Pokiaľ hľadáte kuchyňu, ktorá bude skvelo vyzerať a aj dokonale fungovať, toto je ona.

V tomto interiéri sa realizovalo aj:

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov