lak evermatt sivá | dub dymový

Pre dlhotrvajúcu radosť zo života.

Úvod / Kuchyne / lak evermatt sivá | dub dymový

18 rokov. Presne toľko času ubehlo, než sa majitelia rozhodli pre radikálnu rekonštrukciu celého domu. A nabralo to spád. Vyjasnili sa predstavy, zvolili sa zodpovedajúce riešenia, vybrali správne materiály aj technológie a krásne nové bývanie bolo na svete. Rovnaká adresa, rovnaký dom, ale úplne iný, okúzľujúci svet.

Kuchyňa, ktorej sa budete chciet dotýkať znovu a znovu

Výrazným prvkom zostavy je kuchynská linka. Tvorí ju zoskupenie vysokých skríň a pozdĺžnych zásuviek, v ktorom zámerne chýbajú otvorené police. Skrine sú v tlmených zemitých tónoch a osadené dvierkami z rady Exclusive s bezúchytkovým systémom a s dotykovým otváraním Tip-On. Lakovanie evermatt v sivej farbe kombinované s dyhou dubu dymového navodzujú jebme vibrujúcu atmosféru. Každý deň je tu začiatkom ďalšieho sľubného príbehu.

Krása aj praktickosť na jednej lodi

Atypický, mnohouholníkový priestor kuchyne pripomína kapitánsky mostík na lodi, ktorá práve mieri za vzrušujúcim dobrodružstvom. Pôdorysu zodpovedá aj neštandardný pracovný ostrovček s prírodnou žulovou doskou Nero Assoluto v saténovej povrchovej úprave. Nepravidelný tvar ostrovčeka perfektne zapadá do harmónie miestnosti a poskytuje skvelý prístup zo všetkých strán. Na ľavej strane je zabudovaná dvojzónová vinotéka Avintage, v čelnej časti na ňu potom nadväzuje dlhý jedálenský stôl pre šesť osôb.

Komfort nadovšetko

Celistvý masív skríň vkusne doplňuje sekcia s modernými spotrebičmi Miele, konvektomatom zo série M-Touch s ohrevnou zásuvkou a dve vstavené chladničky Liebherr. Nad pracovnou doskou s varnou zónou je nainštalovaný skosený digestor. Vďaka systému Connectivity automaticky spustí odsávanie, kedykoľvek sa zapne indukčná doska. Vedľa sa nachádza veľká presklená vitrína s nerezovým rámom. Za sklom rafinovane odhaľuje poháre na víno najrôznejších typov a druhov. Stoja na dyhovaných poličkách presvetlených LED pásikmi a trpezlivo čakajú na svoju chvíľu.

Chytré detaily

Zostava obahuje mnoho ďalších, na prvý pohľad neviditeľných prvkov, ktoré spríjemňujú samotné varenie aj celkové užívanie. Odpadkový kôš má elektrické otváranie, zásuvky v boxoch disponujú vnútornými organizérmi a rozdeľovačmi. Praktický je aj výsuvný rohový systém Lemans, ktorý dokonale pokrýva inak slepé miesto.

V tomto interiéri sa realizovalo aj:

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:


  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:


   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:


    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:


     osobných údajov