Lak Evermatt Mustard | Dub Stylo

Veselá a farebná

Úvod / Kuchyne / Lak Evermatt Mustard | Dub Stylo

Pridajme trochu farby! To bola požiadavka zákazníkov v tomto rodinnom dome. Do nášho Kuchynského štúdia prišli s pomerne jasnou predstavou – biely dekór, bledé drevo, a ich najväčší sen – žlté skrinky. S farbami treba pracovať obozretne, no bezpochyby majú v interiéroch svoje dôležité miesto. Dodávajú priestoru nezameniteľný charakter, oživia ho a pokiaľ myslíte na psychológiu farieb, môžete dokonca ovplyvniť náladu členov rodiny. V tomto prípade majitelia stavili na veselú a optimistickú žltú, ktorá im zlepšuje náladu zakaždým, keď vkročia do svojej kuchyne. A prečo sa zákazník rozhodol pre kuchyňu Sykora z dielne štúdií DOMOSS? Jednu menšiu kuchyňu už u nás totiž riešil a keďže bol veľmi spokojný s výslednou kvalitou a s celým procesom plánovania a realizácie, bola to jasná voľba.

Dizajnové lamely

Lamely boli ďalšou z požiadaviek v tomto priestore. Sú tu umiestnené na jednu pohľadovú stranu, ktorá spája  vysokú kuchynskú zostavu v bielom dekóre s ostrovčekom. Tým pádom vznikol detail, ktorý priestor zlučuje v decentnom a elegantnom duchu.

Žltá farba

Väčšina klientov prichádza do našich štúdií s požiadavkou použiť konzervatívne a neutrálne farby v kuchyni akými je čierna, biela, sivá či béžová. Tu však bola od začiatku v hre žltá farba ako jedna z nutných podmienok. To bolo pre nášho návrhára pracovné oživenie a zároveň príjemná výzva. Matné, bezodtlačkové žlté skrinky plynule nadväzujú na žltú sklenenú zástenu a celý kuchynský blok pri stene krásne rozžiarili.

Moderné vybavenie

O pôžitok z každodenných kuchynských úkonov sa stará kvalitné a moderné vybavenie spotrebičov. Nájdeme tu rúru, mikrovlnnú rúru, umývačku riadu, chladničku a aj varnú dosku, všetko v kvalitnej nemeckej značke Siemens. Vďaka inovatívnym technológiam je tu radosť variť.  Nachádza sa tu aj odsvávač pár Faber a čierny drez je značky Franke. 

Technický kameň na pracovnej doske

Pracovná plocha je potiahnutá vysokokvalitným technickým kameňom Technistone. Je význačný svojou pevnosťou a trvácnosťou. Nepoškriabe sa, odoláva vysokým teplotám, nenasáva pachy, tekutiny či baktérie. V dekóre Noble Concrete Grey harmonicky ladí s celou kuchyňou. 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov