lak evermatt magnólia | orech americký

Kuchyňa Sykora, jasná prvá voľba.

Úvod / Kuchyne / lak evermatt magnólia | orech americký

Hľadať, vidieť, mať. Niekedy je cesta k vysnívanému dizajnu takto jednoduchá. Mladí manželia objavili na webovej stránke kuchynskú zostavu, ktorá im ihneď padla do oka a presne takú si aj zadovážili. Vedeli, po čom túžia, a dostali to. Vďaka svojej voľbe získali nadčasovú zostavu, ktorú je radosť využívať a ktorá bude zrieť spolu s nimi. Zostavu, ktorú oni sami obdivovali na internete, a ktorú teraz návštevy obdivujú u nich doma. Prečo vymýšľať vymyslené? Nechajte sa inšpirovať v kompletnom celku, do detailov.

 

Nemá chybu, inak má všetko

Na zástenu prirodzene nadväzujú horné skrinky z čokoládovo hnedej 3D dyhy v prevedení Americký Orech Noble. Nad nimi sa pod stropom tiahne rada boxov, zakončená po oboch stranách vysokými skrinkami. Naľavo potravinovou skrinkou Tandem pre komfortné ukladanie trvanlivých potravín, v opačnom rohu sa zase nachádza vstavaná chladnička. Dvierka sú v elegantnom bielom laku Evermatt Magnólia. Všetko dopĺňa spotrebičová veža osadená nad mikrovlnnou rúrou a rúrou na pečenie Siemens, vertikálne poličky na ukladanie vína a praktické viacúrovňové spodné zásuvky.

Zvládne dnešný nápor aj budúce trendy

Od vzhľadu po zvolené materiály, nebolo čo meniť. Samozrejme sa celá kuchyňa prispôsobila priestoru a individuálnym potrebám, ale jej výsledná podoba zostala presne ako na vzorovej realizácii. Hlavná časť zostavy je inštalovaná pozdĺž steny a je v nej umiestnené varné aj umývacie centrum. Obsahuje mimo iného indukčnú dosku Siemens. Obloženie zásteny tvorí žula, rovnaký materiál ako na pracovnej doske. Vďaka tomu sa kuchyňa skvelo udržuje a zároveň si nesie luxus a podmanivosť.

Prežiari noc, presvetlí deň

Kombinácia tmavého a svetlého tónu sa drží aj na ostrovčeku. Slúži nielen ako veľkorysá pracovná plocha, ale tiež ako servírovací pult a príjemné barové sedenie. Jedným z mnohých nápaditých detailov je potom osvetlený výklenok, vďaka ktorému miestnosť získava ešte väčšiu hĺbku a optickú priestrannosť. Súčasťou celkového riešenia kuchyne bola aj dodávka stoličiek a jedálenského stola Sykora.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov