lak evermatt grafit | dub dymový

Všetko tak, ako má byť.

Úvod / Kuchyne / lak evermatt grafit | dub dymový

V tomto interiéri na seba nadväzuje každý detail. Klienti hneď od začiatku vedeli, že okrem kuchynskej zostavy od nás chcú navrhnúť a vybaviť aj ďalšie časti svojho bytu. Náročné zadanie, no krásne. Od kuchyne po vstupnú chodbu. Nejde len o prvý dojem, ale hlavne o to, ako sa budete v priestore cítiť. Každý deň, od rána až do večera. Ako prvú sme v byte inštalovali kuchynskú linku – zvolili sme kombináciu tmavej farby Black Graphite a dyhy Dub dymový, ktorú využívame aj v ostatných priestoroch.

Krása v detailoch aj celku

Aby kuchyňa nielen dobre vyzerala, ale zároveň bola praktická, povrch dvierok je namaľovaný matným Evermattom, ktorý nezanecháva takmer žiadne odtlačky a veľmi dobre sa udržuje. Oceňovaný pre svoj komfort je tiež bezúchytkový systém otvárania, ktorý je doplnený o čiernu lištu. Okrem špičkového vzhľadu si klienti v kuchyni priali maximálne využitie úložného priestoru. Takmer všetky skrinky sú preto poňaté ako zásuvkové a vybavené rôznymi triediacimi systémami pre ukladanie potravín a riadu.

 

Zóna na varenie aj drez

Veľkorysí je aj priestor pre samotné varenie. Časť pracovnej plochy je vysúvateľná vďaka systému HAWA vstavanému do vysokej skrine. Vedľa nej sa nachádza pôsobivá veža so spotrebičmi. Súčasťou riešenia je tiež oddelený pracovný ostrovček s umývacím centrom, ku ktorému prilieha z vonkajšej strany jedálenský stôl.

 

Materiály, ktoré sú rovnako vkusné ako odolné

Pre pracovnú dosku je zvolený materiál Silestone Doradus v matnom povrchu. Je elegantný, pôsobí vzdušne a pritom je tvrdý a odolný voči mechanickému poškodeniu. Jeho povrch je málo porézny a tým zabraňuje, aby na ňom zostávali škvrny napríklad od čaju alebo kávy. Totožný materiál je použitý aj na jedálenskom stole. Pre obklad na stene pri varnom centre je vybraná žula Verde Guatemala, opäť v matnom prevedení, ktoré udáva ráz celému priestoru a vzájomne ho prepája. Obklad plynule a prirodzene pokračuje do ďalšej zóny bytu.

V tomto interiéri sa realizovalo aj:

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov